Wpis z mikrobloga

Mirki i Morabelki,
gdzie w Warszawie/jakiej firmy polecacie kupić drzwi wewnętrzne w przyzwoitej cenie, nie drewniane? Marketowa masówka nie budzi zaufania. Potrzebuję 5 sztuk (w tym po jednym do wc i łazienki). Których polskich producentów rekomendujecie (nie mam parcia na znane marki)? Wolałbym zmieścić się w max 600 za ościeżnice.
Np. o Windoor słyszałem sporo kiepskich opinii (choć mają niskie ceny i sporo modeli).

#remontujzwykopem #budownictwo #drzwi #stolarka
elmo141 - Mirki i Morabelki,
gdzie w Warszawie/jakiej firmy polecacie kupić drzwi wew...

źródło: SPWHG40L07DBI0SZ3KA300-Drzwi-Porta-VERTE-HOME-model-G.4-lewe-70cm-przylgowe-PORTA

Pobierz
  • 5
@elmo141: DRE jeszcze stara sie trzymac jakosc, porta juz leci tylko na nazwie i spadla im troche jakosc, a i nie ulegaj modzie na bezprzylgowe drzwi, fakt wygladaja fajnie, ale nie zawsze trzeba je montowac, zwykle tez wygladaja fajnie a sa 2 razy tansze
@elmo141: ja brałem trzy razy drzwi z montażem w Domar na radzymińskiej i było za każdym razem wszystko tak jak się umówiłem. Montaż, termin - bez uwag. Mam jeszcze kolejne do założenia i też tam będę robil
@elmo141 Intenso przylgowe z drewnem klejonym w ramiaku i na drzwiach okleina polipropylen czyli aktualnie najmocniejsza dostępna na rynku.
cena spoko a jakość imo o wiele lepsza niż znani producenci.