Wpis z mikrobloga

@Rimbolo: wcale nie , faceci zrobili się gowniani ale w inna stronę, teraz nie chcą znowu zon dzieci odpowiedzialności, nie płacą też chętnie za kobiety na randkach, każde pokolenie jest zwalone na swój sposób
@J-23cm chyba ta bo nie wyświetla mi się tytuł. Brzydzi mnie jak ta kobieta jest napalona na niego tylko dlatego że mówi po włosku. Z drugiej strony Włoch przynajmniej miał honor i godność i uciekł
@Linnior88: że co? To kobieta jest selektorem materiału genetycznego skoro takiego sobie agresywnego pijaka wybrała to takiego ma. Widziały galy co brały. Czemu facet ma płacić za randki? Szukasz sponsora czy partnera? Gdyby kobiety tak chętnie walczyły o równy wiek emerytalny jak o kasę facetów. I tak chętnie wykonywały trudne zawody oraz szły w kamasze to wtedy mogły by krytykować facetów.
@Linnior88: ta, bo te młode wyzwolone julczyska na pewno są niezwykle zainteresowane rodzeniem czy małżeństwem. Dla nich stały związek to wymysł katotalibańskiego patriarchatu, a co tu mówić o czymś wiecej
@razem: zesrales się na rzadko , rozmawiasz z laska która zarabia sama na siebie i jest singielka z wyboru , wcale mnie twoje 5 złoty na koncie nie podnieca
Chociaż nie powiem jak facet obnosi się ze skapstwem to jeszcze bardziej mi się jajniki zawiazuja na supeł, za dużo damskiej energii w tobie
@Rimbolo: zadna samica nie rodzi duzo dzieci jeśli naturalny zywiciel rodziny samiec obnosi się tym że żyje w damskiej energii i chce żeby samica przynosiła kasę jemu
Facet który szuka sobie laski żeby mu się taniej żyło to zwykła kobieta w mieskim ciele
Kobiety podświadomie gardzą facetami którzy w ich oczach są panienkami
@Linnior88:ta na twoją klatę, to po co płaczesz o to że faceci nie płacą xdd o proszę jednak jak płaca to też źle hahaha przyznaj jakby przyszedł opalony Hiszpan 190 cm to już byś miękko miała i nic by nie stało na przeszkodzie
@Linnior88: No i niby taka Julka, która co tydzień ma nowego chłopa na ons z klubu, nagle będzie chciała stałego związku, jak pozna "tradycyjnego" gościa? Coś mi się nie chce w to wierzyć.
@Rimbolo: jak ja biologia przycisnie to tak, z moich czasów szkolnych najszybciej wzięly ślub i urodziły dzieci te które były najbardziej puszczalskie, te które mało się interesowały facetami i były długo dziewicami nadal same albo są w luźnych związkach bez presji
To nie jest tak że szare myszki biorą szybko ślub a puszczalskie się bawią, wręcz przeciwnie, to bardziej aktywne se%%%alnie laski szybkiej zakładają rodziny
@Linnior88: Tylko czy one znalay sobie kogoś sensownego i z nim rodziły, czy może była "wpadka" i szukanie na szybkiego jakiegoś normalnego faceta, albo szybki ślub ze "sprawcą" wpadki?
No i niby taka Julka, która co tydzień ma nowego chłopa na ons z klubu, nagle będzie chciała stałego związku, jak pozna "tradycyjnego" gościa?

@Rimbolo może, ale dopiero jak dojdzie do zderzenia ze ścianą sprawiedliwości. Niestety, im dalej w XXI wiek, tym bardziej ta ściana się przesuwa. Niedługo nawet stara i brzydka p0lka po 60tce nie będzie mogła narzekać na brak spermiarzy i beciaków, do tego to dąży. Sad but true