Wpis z mikrobloga

@DzikiD @piokom123 @xcccx @MikeLD @dbloke @-18 @Pieniek @DdoOdoGdoE @blackdkiwi @PabloFBK @Stahu14 @KKamil897

@migut @saperos @rybomar @pozmu

@Mehgods @Sat222 @BadzLepszy @klakier2011 @ObZen @Recydywa @streetpunkpl @saperos_

Oto lista 25 szczęśliwców, którzy pierwsi potestują nowa wersję doge-lotto.com

Dzisiaj ok godziny 19-21, każdy z was dostanie 400 doge na zabawę. Jeżeli ktoś z was ma możliwość założenia gdzieś kanału IRC online to prosiłbym o zrobienie tego. Obecnie jest przygotowywany system wypłat, tak więc może nawet wypłacicie swoje wygrane. między godzina 19-21 będe wysyłał do każdego adres ip serwera, każdy z was powinien się tam zarejestrować tym samym nickiem co na wykopie. Po rejestracji proszę o wysłanie wygenerowanego przez system adresu do wpłaty, na który prześle obiecane 400 dogów, wystarczy na ok 20 zakładów. Zapraszam cała resztę na polubienie strony na FB https://www.facebook.com/dogelotto

Oraz obserwowania tagu #dogelotto

będą tam dodawane nowe aktualizacje, oraz darmowe dogecoiny na grę

#dogecoin #kryptowaluty #dogelotto
  • 17
@oniee: Ja z kolei idę na nockę do pracy, także będę kimał akurat w tych godzinach, ale jeśli da radę to jutro koło południa/popołudnia, jak wstanę, bym się chętnie pobawił. Także jeśli jutro będzie ok to jestem gotowy, a jak nie to wrzuć za mnie jakiegoś rezerwowego, bo widzę, że jest kilku chętnych :)