Wpis z mikrobloga

@misiaczkiewicz: On jest patologią. Nikt z MONARU nie wychodzi zdrowy na umyśle. Fakt że przedłużają ci życie ale tylko tyle albo AŻ TYLE. On nie nadaje się do pracy jakiejkolwiek. To co odwala na tym swoim kanale to jest kryminał!!!.
  • Odpowiedz
@tygrys12345 Z monarem mylisz się. Mam kumpla „z podwórka” co był w monarze. Teraz ze swoją kobitą budują sobie chatę pod Warszawą. Ustawiają się powoli wg tam swoich pomysłów, są wariatami od inscenizacji grunwaldzkich, mają swoje zajawki. Ziomeczek normalnie ogarnięty już teraz. Dobry kumpel. Nie wariat. Także różnie to bywa. Powiem więcej - to ci ogarnięci ziomeczkowie co cisną na hajsy i hajlaif na kredytach, znikomy kręgosłup moralny. To właśnie oni bywają
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz: Może masz rację a może nie. Ja monar w Krakowie dotowałem za ŚP. Marka ulica Suchy Jar. Tam mieli drgawki byli zamykani. Wracali do świata ale nigdy ich wartość nie była taka jak przed. Jedyna rzecz PIĘKNIE MÓWILI (w prawdzie po godzinie sami sobie zaprzeczali ale cóż). Nie znam przypadków jednoosobowych jak Ty opisujesz ale od każdej reguły jest wyjątek. Heroina ci co zażywali to ledwo wychodzili. Dotowałem z serca
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz:
Jaki limit na czat 12+ do 18 lat,bo potem to za stare dla drążka melepety,nawet te dzieci gadają lepiej od niego po angielsku.
zapewne po dodaniu do czatu i przed kontaktem z jakimś tatuśkiem muszą przejść casting na rurce i drążku,p
  • Odpowiedz