Wpis z mikrobloga

Mirki udało się (ʘʘ)
ChuOP poszedł w sobotę z dynamiczną ekipą na kluby w dużym mieście na literę W i kończącym się na W, mocno się wstawił, jak taki rozgotowany makaronik. Bez cienia zażenowania, z dużą ilością % we krwi, podbijałem do Julek, 99% kazało #!$%@?ć. Ale była ta jedna, jedyna, ten 1%, mój ideał szarej myszki. Myślałem że się OP się zrzyga patrząc na różową, ale podbijam jak rasowy dynamiczniak, łapie ją za rękę, ona się uśmiecha, tańczymy, przytulamy się. Benis up up, a potem ona zbliża się do moich ust i poszło, pierwszy kontakt moich ust z czymś innym niż jedzenie. Polecieliśmy w ślinę, ona proponuje żebyśmy poszliśmy do niej na chatę. ( ͡º ͜ʖ͡º) OP nie wierzy w co właśnie usłyszał. Idziemy do niej, ona zrzuca z siebie wszystkie ciuchy i mówi do mnie: zerżnij mnie tak żebym kwiczała całą noc. Czyli to się wydarzy, benis into cipka. Wskakuje na nią z postawionym masztem, już mam wsadzać.....i dzwoni alarm, żebym wstawał do Janusza do kochłozu.... Ten sen był zbyt realny, nienawidzę życia, dzisiaj chyba magik.
#przegryw #plodnajulka
PussyDestroyer699 - Mirki udało się (ʘ‿ʘ)
ChuOP poszedł w sobotę z dynamiczną ekipą n...

źródło: Fv1ilniX0AAYDIw

Pobierz
  • 9
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.