Wpis z mikrobloga

Dopiero co wróciłem z Francji, konkretnie z Nicei i w okolicy czy to Cannes czy Nicea czy Antibes czy tez wioski w okolicy, zero niebezpieczeństwa, zero jakiegokolwiek napiecia. Gdyby nie to ze odpaliłem polskie strony informacyjne na sam koniec wyjazdu, nie wiedział bym ze coś się dzieje. W ogóle śmiało mogę polecić te okolice na wyjazd - są piękne (Lazurowe wybrzeze, Alpy, zabytkowe wioski) i mega bezpieczne. Szczerze mówiąc uważałem do tej pory będąc mnóstwo razy w Hiszpanii i Portugalii (w Hiszpanii spędzam kilka miesięcy w roku) ze są to ostatnie w miarę bezpieczne miejsca na zachodzie, ale Nicea to jest chyba miejsce nr 1 do życia w europie zachodniej.
#francja
  • 5
Nicea to jest chyba miejsce nr 1 do życia w europie zachodniej.


@calkowitybrakrozumu: Według wszelakich rankingów tak nie jest, najwyżej jest Lyon z francuskich miast. Ogólnie w Europie czołówka to Wiedeń, Zurych, Monachium, Frankfurt, Genewa, Kopenhaga, Bazylea, Amsterdam, generalnie najwięcej miast niemieckich i szwajcarskich
@ekjrwhrkjew ja kierowałem się tym ze masz raj na ziemi w postaci gór i morza, fajny klimat i jak ktoś szuka pracy to i prace tam znajdzie. Hiszpania ma wszystko oprócz ostatniego, wiec dla wielu osób odpada. Domyślam się ze w tych miastach co podałeś napewno zarobki są wyższe