Wpis z mikrobloga

Prime MMA jest jedyną w tej chwili prawdziwie freakową, dramową, pato federacją, która nie wstydzi się korzeni - Nigdy nie było udawania, że Magical nie istnieje, tak jak perfidnie robił to Fame MMA, który zaraz po tym jak obrósł w piórka poszedł w lansik na influ, a Magicali i Bystrzaków traktował jak trędowatych.
Sposób prowadzenia gali też jest taki jak powinien być. Walka za walką, bez zbędnego #!$%@?, #!$%@? koncertów, czy pokazywania jakichś mądrzących się oskarków.
Idźcie dalej tym kursem.
#primemma #patostreamy #danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza: Wydaje mi się że gdyby nie to, że za Prime stoi min. Kasjo to narracja i odbiór tej federacji byłby zupełnie inny. Bombel wraz z całą swoją śmietanką od początku narzuca taką a nie inną łatkę na Prime. Gdyby nie jego konflikt z Kasjuszem to ta federacja by sobie funkcjonowała bez większych kontrowersji.
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza: Zgadzam się. Moim zdaniem ta gala to była jedna z najlepszych gal. Szkoda tylko, że walkę, na którą najbardziej czekałem, niestety nie odbyła się. I choć wielu jedzie teraz po Ciosie, osobiście uważam, że największą ciotą nadal jest tucznik, mając osobistą dramę z Ciosem, to schował się za brata zamiast honorowo rozwiązać problem.

A co do samych gal - szczerze wolałbym aby było więcej freaków bez doświadczenia, niż zawodowstwa.
  • Odpowiedz
@R34P3R: Otóż nie. Największą ciotą jest CIOS i nie ma konkurencji obecnie. Magical wyszedł do swojej walki z Rafonixem, tylko wtedy złamał nogę. Od tego czasu raczej walk unika i otwarcie o tym mówi że nie będzie się bił. I nie udaje kozaka w przeciwienstwie do FARMAZONA Ciosa. Młody Łukasz chciał walczyć w jego imieniu ale oczywiście tchórz cios uciekł na 5minut przed walką - większej żenady nie było i chyba
  • Odpowiedz
@natuuris: Ale trzeba też pamiętać, ze tak naprawdę to od początku całego konfliktu, Cios nie chciał walczyć z mrugałą, bo nie uważał aby miał z nim spinę. Chciał walczyć z FASem, bo sprawa dotyczyła bezpośrednio ich dramy.
A co do całej sytuacji z walką, która nie doszła do skutku, to nie mam zdania. Każdy przedstawia swoją wersję przed kamerami, czy w socjalach, a kto mówi prawdę to ciężko ocenić.
Kamera wszystkiego
  • Odpowiedz