Wpis z mikrobloga

Ta gala może i była udana, ale w tym momencie prime ma problem, bo:

- Kasjo jako "największa gwiazda federacji" po przegranej stracił swój jedyny argument, który go trzymał przy życiu czyli status niepokonanego, teraz duża część osób straciła zainteresowanie jego osobą, do tego od teraz wszystkie jego walki będą się odbywały tylko w boksie w balonach
- Jaca kolejny raz przegrywa, przez co zainteresowanie nim zmniejsza się i jeszcze mniej osób chce go dalej oglądać, a w prime brak perspektywy na jakiegoś przeciwnika, z którym mógłby zadymić, bo Najman w prime nie zawalczy
- Bagieta niby pokonał Kapelę, ale z kim by go teraz zestawić by to się sprzedało i jeszcze żeby jakiś konflikt był przy tym

Kolejna gala nie zapowiada się już najlepiej.

#famemma #primemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Enio2000: We freakach nie chodzi o rekordy i zwycięstwa tylko o walki ludzi, którzy w sportach walki są zieloni. Mnie nie obchodzi czy jeden z drugim wygra czy przegra. To się ogląda jak oklep żuli pod żabką - nie interesuje mnie kto wygra. A przegrana pompowanego Kasjo nawet mnie ucieszyła. Mogę oglądać co galę jak wychodzi z ryjem zmasakrowanym i mi się nie znudzi.
  • Odpowiedz