Wpis z mikrobloga

Niszczenie i grabowanie miast i rodowitych mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Europy przez czarnoskórych służy wyłącznie temu, by normalni ludzie się bali i pozwolili na nowe mechanizmy kontroli. Aż wszyscy będziemy pod pełnym monitoringiem z naszych prywatnych urządzeń i ze świadomością, że za nieposłuszeństwo będzie grozić wyłączenie cyfrowego portfela, gdy gotówki dawno już nie będzie.

#francja #changemymind #teoriespiskowe #nwo #greatreset #wielkireset #agenda2030 #c40cities
Nato7 - Niszczenie i grabowanie miast i rodowitych mieszkańców Stanów Zjednoczonych i...

źródło: FPCoyCFXoBAVjma

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Nato7: Wydaję mi się że elity są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Mogą sb wdrażać kolejne metody inwigilacji ale ludzie w końcu będą mieli dość dystopi którą tworzą i ruszą w desperacji na ich wille. Ludzie którzy są u władzy nie widzieli na żywo jak wygląda getto, nie rozmawiają z klasą pracującą i myślą że sposób w jaki żyją jest normą, ale ludzi ich pokroju jest mniejszość. O tym przekonał się Ludwik
  • Odpowiedz
@Q66rl: rewolucje nie działają tak, że lud ma "po prostu dość". Rewolucje są organizowane przez, i przewodzą nimi, elity. W przeszłych czasach, przed wprowadzeniem Państwa Totalnego, aparat państwowy nie miał możliwości by efektywnie gnoić wszelkie przejawy dysydenctwa w kraju, więc cały czas istniały naturalne elity antyestablishmentowe gotowe do wejścia do akcji w przypadku pojawienia się niezadowolenia społecznego. W dzisiejszych czasach jest inaczej - państwo możę gnoić już nie tylko elity, ale
  • Odpowiedz
@Nato7: Bo łatwiej przekonać normictwo do naszych raci na temat migrantów jak przedstawisz to racjonalnym ciągiem logicznym, niż jako spisek elit. W pierwszym wypadku ciężko jest lewactwu negować widoczne realia, w drugim mogą zrobić z ciebie idiotę od teori spiskowych.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Tylko to nie jest rewolucja tylko sponatniczny zryw untermenschów narzekających na to, że nie wiodą prymu w społeczeństwie.

Nie ma to formalnego lidera, jest tylko paru 80IQ debili z arabskiego tiktoka powtarzających #!$%@? pisane na Uniwersystetach przez 92 IQ arabskich 'myślicieli' do 70 IQ arabskich mas z Francji, o wielkiej krzywdzie jaka im się dzieje w kraju, w którym nie stanowią społecznej normy.

Zrobić z nimi to samo co Hiszpanie
  • Odpowiedz
@tyrytyty:

Uczestniczysz w strajku tirowców w Kanadzie? I cyk, zablokowany dostęp do banku.


Możesz dokręcać śrubę do momentu. Pomyśl co człowiek który został pozbawiony wszystkiego i nie mający nic do stracenia jest w stanie zrobić. Człowiek w desperacji jest w stanie zrobić naprawdę dużo.

A nie, czekaj, wojsko też już wszędzie wciska ci miesiąc dumy.


Czemu wojsko z tęczową flagą miałoby ginąć za flagę amerykańską? Milenialsi nienawidzą kapitalizmu i ameryka kojarzy
  • Odpowiedz
  • 2
sponatniczny zryw untermenschów


@RzutKamieniem: Ale decyzja o niereagowaniu na ten zryw już nie była spontaniczna, przypadkowa. #!$%@? jeszcze kilku(nastu) i by się uspokoili.
  • Odpowiedz