Wpis z mikrobloga

Czytam #dziewczynyzdubaju2 i chyba Natalia Siwiec powinna złożyć pozew do sądu szybciej niż Omenka, bo ją w przeciwieństwie do Omeny autor wymienia z nazwiska.

Wołam osoby, które się do tej pory zgłosiły na powiadomienia o brudach znalezionych w "książce": @srogie_ciasteczko @Delta1985 @huudyy @leszkon @ottersideofme @mpetrumnigrum @Andradite

#omenaamensah #aferadubajska #afera #dziewczynyzdubaju #prostytucja #nataliasiwiec
WielkiNos - Czytam #dziewczynyzdubaju2 i chyba Natalia Siwiec powinna złożyć pozew do...

źródło: temp_file.png2572036960068304619

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
ludzi takie rzeczy interesują całkiem poważnie?

z fartem


@Hissis tak. Specjalnie kupiłam książkę żeby poczytać o jakichś obrzydliwościach, ale mało ich znalazłam :/ Lubię czytać książki o medycynie sądowej, chorobach skóry i inne bulwersujące rzeczy podnoszące ciśnienie.

@huudyy doszłam do końca omijając fragmenty i trochę pobieżnie wertując, bo to straszny chłam i na razie nie natknełam się na nic o Ammie M ( _)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: podnosi Ci ciśnienie fakt, że ktoś gdzieś tam kiedyś uprawiał seks z kimś innym w celu osiągnięcia korzyści?
Takie rzeczy się regularnie dzieją, większość ludzi tak robi każdego dnia, i to chyba nie jest nic szokującego, no przynajmniej mi się tak wydaje, ale widocznie niedoceniam społeczeństwa xD
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis seks mnie nie interesuje interesują mnie jakieś niestandardowe rzeczy, o których istnieniu bym nie wiedziała czego w tej książce akurat nie było, ale moja strata ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Huh, no kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może jeszcze się doczekamy pozwu, no i podziwiam, mi by się nie chciało czytać tego chłamu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja nigdy takiego czegoś bym nie zrobił, ja katolik, ja w boga wierzę i obrazek z ojcem świętym mam na ścianie w ramce ładnie oprawiony, źle mnie oceniasz
z fartem
  • Odpowiedz