Wpis z mikrobloga

Mówią że lateksy to patologia ,a pokażcie mi drugich takich co tak by przygotowali pogrzeb dla obcej osoby ,kto by tyle czasu ,pieniedzy dal? Uczciwie z całego serca modlili się i płakali.
Jakim.prawem nazywacje ich patologia?
Pozdrawiam i pamiętajcie co napisałem wcześniej Krzyśka misja do końca życia , jest pomoc bezdomnym.i uzależnionym,a jego dom niech będzie schroniskiem dla nich nie ważne czy jedna osoba czy 3 liczy się że Krzysiek Majorowi przedłużył życie ,pare lat .Major godnie w luzku spał a nie na dworcach jak inni Bezdomni.
Sławek pomóż Krzyśkowi załatwić dofinansowanie z uni do remontu domu pomagającym bezdomnym
Inni dostają kasę to dlaczego nie ty Sławku z Krzysztofem
Naprawdę nie śmieję się !!!
Ja prześlę symboliczną kwotę i Widzowie również dolancza sie
Bo widzieli że Krzysiek pieniadze wykorzystywał do pomocy majorowi. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeciwieci.
#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@Lutaklika: dawaj będę cię nagrywał ośmieszał w tych nagraniech nie będę pracował tylko dbał o to żebyś trzepał mi kasę oczywiście coś tam dostaniesz z tych filmów ale wszystko zależy jak bardzo się upodlisz np. Wypijesz siki które ktoś Ci przyśle albo Cię nagram jak walisz nitro a jak Ci się nogą podwinie od tego wszystkiego to też za pieniądze z kanału wyprawię Ci pogrzeb Ok?
  • Odpowiedz
@Lutaklika: taka prawda po czym wstaje pastuch z "knyszyna" i mowi ze pieniadze to nie wszystko i majorek byl dobrym ziomeczkiem bo on dal sie nagrac po rozpuszczalniku a krzysiu chcial 200zl i pamietacie mnie i ja nigdy nie robilem tego dla pieniedzy XD po czym za pieniadze nowaka chowaja tego nitroprzyblede o ktorym przyglupy wiedza ze byl dobrym ziomeczkiem ale nawet nie wiedza czy jakies pieniadze mial na koncie
twardy_kij - @Lutaklika: taka prawda po czym wstaje pastuch z "knyszyna" i mowi ze pi...
  • Odpowiedz
@Mein_Kraft: nacpany atencja, nigdy nie widziales co sie dzieje ze statywami i npcami ktorzy przypadkiem np byli na lajcie majora? przeciez wszyscy przed kamera dostaja glupawki, nagle mowia o sobie jak o celebrytach, tak wlasnie wyglada barneyoza, stajesz i mowisz farmazony bez zadnego krytycyzmu swojej osoby, identycznie wojcik potrafi stanac i opowiadac o swoich zbiorkach charytatywnych, o tym jak wiele zrobil i jak go latexy niszcza
  • Odpowiedz
@Lutaklika: chłopie Ty chodzisz po salonikach prasowych i robisz zdjęcia gazetom,bo szkoda Ci 5zl żeby ją kupić albo wygrzebujesz jajka że śmietnika żeby je później sprzedać i Ty piszesz że dałeś jakieś pieniądze na pogrzeb jora? Śmiechu warte.
  • Odpowiedz