Wpis z mikrobloga

Ale macie ból dupy bo koleś sobie wniósł alkohol do kina xD No przerażające! Pewnie będzie rzygał, bekał, śmierdział i tańczył zamiast oglądać film. Nieraz byłem w kinie #!$%@?, albo #!$%@?łem się w kinie i syfu nie robiłem... no ale Wy powiecie, że cebula i słoma z butów wystaje xD
  • Odpowiedz
@jantarka: Że coś jest nieeleganckie to tylko kwestie umowne. Cuchnie? W życiu nie czułem alkoholu czy to piwa czy czegoś mocnego gdy ktoś koło mnie go pił O_o (pomijając kwestie, ze sobie ktoś beknie, ale równie dobrze można by zakazać ludziom chodzenia do kina gdy 30 minut wcześniej byli w KFC). Pomijam ostatni argument, bo jest on czysto subiektywny.
  • Odpowiedz
@DymaczApaczAkrobata: kup se od razu magnez bo jak jutro po obiedzie przygotowanym przez mame w pocie czola, zaczniesz mieszac herbate to ci sie raczki bedo cząsły i mame pomysli ze piles i wszystko wyjdzie i bedzie na ciebie zla a przez to dostaniesz bana na pront i internet no bo na podworko tak to i nie wychodzisz no ne

ale #kucalert z tym #kucplecak to juz przesada
  • Odpowiedz
@M4lutki: do policji też się wymądrzasz, że "nie wolno pić na ławce w parku bo"? nic mnie tak nie #!$%@?, jak ludzie w kinie przeszkadzający innym - mam nadzieję, że ty będziesz kulturalnie i cicho spożywał. miłego seansu :)

  • Odpowiedz