Wpis z mikrobloga

+ Gówniarz zasrany. Niczego ci nie brakuje, a ja będąc dzieckiem takich wygód nie miałam.
- Mama, pójdziemy na lody?
+ Nie pyskuj smarkaczu, nie wiem po co cię zabraliśmy.
- Tam, do okienka na świderki!
+ Srajerki!!! Słowo matki jest święte, stawaj w tej chwili przy tej ścianie, a nie lody. Fochy będzie pokazywać bachor! I szybciej, bo cię tu zostawimy i cię inna mama zabierze.
- Już wyszło zdjęcie? Mogę zobaczyć?
+ Nie ruszaj się! Inne mamy nie mają takich problemów. Co to za grymas?
- [SMILES IN POLISH]
+ Ostatni raz z nami jedziesz na wycieczkę.

#przegryw #depresja #polskiedomy
grap32 - + Gówniarz zasrany. Niczego ci nie brakuje, a ja będąc dzieckiem takich wygó...

źródło: qw

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@grap32: Wiesz co stary, ja też #!$%@? miałem, chociaż było też trochę fajnych chwil. O jednych i drugich po prostu zapomniałem. W sensie muszę naprawdę się skupiać i sięgać pamięcią wstecz, jak ktoś mi mówi o jakiś sytuacjach z dzieciństwa. Mam wrażenie, że postawiłem sobie kiedyś taką ścianę, i schowałem za nią zarówno te fajne jak i te złe rzeczy. Życzę Ci, żebyś Ty też zapomniał, i potrafił patrzeć przed siebie.
  • Odpowiedz
@grap32 nie boisz się że ktoś wystalkuje twojego syna? Bo na bank nie jesteś to Ty z młodości (zdjecia relatywnie dobrej jakosci, wczesniejsze twoje wpisy składne i poprawne, pitca z ananasem tez nie jest statym wynalazkiem...)
  • Odpowiedz