Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 8
@Palexpres prawilnie przypominam, że żadne wyroby cbd nie mają naukowego potwierdzenia w działaniu. Ot własny umysł plata nam figla, bo wierzymy w jego skuteczność.
  • Odpowiedz
@Palexpres: Ale konopie to jest gówno, no chyba że mówimy o używaniu ich w przemyśle. Kto zna nałogowego palacza wie o czym mowa, mózg wyżarty przez zielsko. Okazjonalnie ok, ale to po prostu narkotyk i tyle, lepiej nie używać niż używać i nie powinno się zachęcać.
  • Odpowiedz
@murmurlrl: No nic z tego, OP powiedział żeby nie mieszać konopii z gownem i do tego się odniosłem. Jak ktoś ma ochotę to niech bierze, ale imo nie powinno się ich promować. I według mnie reklam alkoholu też nie powinno być (w tym piwa ofc). Ale sama sprzedaż ok, jestem za pełną legalizacja marihuany, mimo że sam nie używam
  • Odpowiedz
@Kingside: No jeśli porównujesz branie w celach medycznych do rekreacyjnego ćpania to spoko xD Benzo też nie polecam, ale jak lekarz stwierdzi że potrzebujesz to wtedy lepiej wziąć niż nie, po prostu plusy przeważą minusy. Jak jesteś zdrowy to nie ma plusów tylko same minusy, więc lepiej nie brac, chyba logiczne
  • Odpowiedz