Wpis z mikrobloga

Hej używa ktoś z Was #smartwatch #coros Apex pro?
Zastanawiam się nad zakupem nowego bo mój #suunto spartan już dogorywa i nie wytrzymuje całodniowego trekkingu, lub leci na oparach. Rozkminiam nad
*suunto Peak
*garmin forerunner 455
* #garmin fenix 6 /pro
*coros Apex
Budżet 1,5k, może macie jakieś sugestie? Te, które wymieniłem nowe jestem w stanie kupić Apexa i suunto chyba.
Zegarka chciałbym używać do pomirów i zapisu treningu, jazda na rowerze, hiking, bieganie i squash. Zależy mi na dobrej baterii dlatego sceptycznie podchodzę do używek. A może jakiś mirek z #krakow ma coś w dobrej cenie?

Ktoś coś doradzi?:) #zegarki
  • 9
@mordoczlowieku: to nie jest smartwatch, ma jeszcze mniej funkcji niz garminy.

0ytaj o co chcesz, mialem go ponad 1.5 roku i jakies pol roku temu wymienilem na garmina 955. Wymiana raczej ze wzgledow widzimisie, niz z powodu jakicha brakow itp.

Ogolnie sikor bardzo dobry, wytrzymuje dlugo na baterii, ma calkiem fajna nawigacje po tracku. Coros bardzo sie stara i co chwila dorzuca jakies funkcje. Tak bylo np z mapami, ktorych oryginalnie
@mordoczlowieku: sugeruje zadac sobie pytanie, co jest dla ciebie wazne w tym zegarku, co musi miec, czego nie musi.

Apex pro bedzie mial lepsza baterie od wszystkich garminow na jakie masz budzet, moze porownywalna z suunto peak.
Tylko czy ty az tak bardzo potrzebujesz tej baterii do trekkingu? Przy probkowaniu sygnalu gps co kilka sekund, bo nie ile zrobisz metrow idac/nie potrzebujesz dokladnych info o predkosci chwilowej, to spokojnie starczy baterii
@PurpleHaze
Ogladalem Suunto Peak/Peak Pro - dobry zegarek, ale nie podoba mi sie kompletnie. Nie rozumiem, Finowie zatrzymali sie kilka lat temu na designie tych zegarkow, dlatego go odrzucam.
Jakie glowne wady tego apexa pro bys wymienil??
@mordoczlowieku: brak nfc, garmin i polar maja znacznie bardziej rozwiniete systemy oceny treningu. Statystyki, porady jesli chodzi o odpoczynek, regeneracje, ewentualne treningi.

Do tego dochodza analizy tracka wgranego, mozliwosc bardzo duzej customizacji jesli chodzi o przygotowanie pod zawody.
No i mapy w corosie sa, a czy uzywalne no coz.

Ale zeby nie bylo to jest bardzo dobry zegarek. Moje wymagania spelnial w 100%, a bateria serio bardzo dobra.