Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu grałem w hearthstone rankedy w trybie classic i w sumie jedynie to jeszcze mnie trzymało przy tej grze(standard mnie odpycha przez bullshit typu zagraj pięć zaklęć o koszcie 10 many za 5 many,poza tym trzeba ciągle kupować/farmić pakiety żeby być na bieżąco z taliami), areny już mi się przejadły, bg zagrałem kilka gier ale to nie dla mnie.Czasem jeszcze zagrałem wild ale tam podobnie jak w standardzie też się dużo dzieje, wolę takie spokojne tempo jak w classic,budowanie stołu itd.

Ofc nie byłoby tego wpisu gdyby nie najnowszy update xD mianowicie blizzard postanowił sobie, że to co nie tak dawno dodali to po prostu od tak zabiorą i zastąpią jakimś nowym trybem. No zwyczajnie wywalili do kosza classic mode bo po co to komu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pomyśleć że jeszcze przedwczoraj grałem freeze magiem czy control wojem(ragnaros,sylwana 2014 vibe) i miałem sobie zagrać jeszcze jakimś token druidem, divine paladinem i handlockiem ale nie miałem już czasu więc mówię sobie zagram w inny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to se pograłem

#hearthstone #blizzard
  • 1
  • Odpowiedz