Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Coś czuję, że jest tutaj drugie dno i tysiące stron dokumentów które to klaryfikują. Coś mi się nie wydaje, żeby dobijanie ludzi daleko za linią frontu dronem było zbrodnią. Taka ochrona dotyczy pewnie ludzi rannych, chorych i poddających się w przypadku bezpośredniego kontaktu z żołnierzem. Na dobrą sprawę z drona nawet nie jesteś w stanie ocenić stanu żołnierza a ci często są wciąż uzbrojeni i niebezpieczni. Już nie wspominając o
Pamiętam jak ludzie pokroju Błazenmena wmawiali mi, że dobijanie bezbronnych rannych granatami z dronów to nie jest zbrodnia wojenna. Piana im leciała wtedy, byli bardzo agresywni, leciały wyzwiska. No cóż, życie weryfikuj


@Aquamen: Ja się przyzwyczaiłem że według wykopków zbrodnie wojenne może popełniać tylko agresor. Jak Ukraina strzelała w nogi jeńcom i kilku przez to zginęło to nie było problemów. Jak wychodziły nagrania gdzie Ukraińcy strzelali do rosyjskich jeńców też nie
@wot7557: wydaje ci się to odpowiednie słowo, to nie jest przypadkowy handlarz kołdrami który dzięki hobby stał się sławny tylko prawnik.

Setki nagrań obejrzałem, gdzie ruscy leżą już pół martwi, przylatuje dron i pastwi się nad nimi. Najsłynniejszy to chyba ten, gdzie ledwo żywy ruski odrzuca dwa granaty a trzeci dopiero go dobija.
@cwlmod:

Trochę jednak pachniesz ruską onucą jeśli porównujesz bombardowanie granatami z drona to dobijania ludzi przez piechotę xD


Co za różnica? Przecież od początku mówiłem, że nie ma znaczenia czy za przedłużenie ręki służy karabin czy dron. To tylko narzędzia i oba są na tyle precyzyjne aby móc stwierdzić, że dobijanie odbywa się celowo a nie jest kwestią losowości.
@Aquamen:
a) Rosja jest agresorem co czyni ją praktycznie we wszystkim winną
b) Nie da się ocenić często czy ktoś udaje, czy zaraz nie wysadzi siebie, innych
c) Rosja to nie ludzie, to orki któe mogą zrobić wszystko, jak taliby - masz w dupie czy jest ranny czy udaje, czy zdrowy - póki żyje jest BARDZO NIEBEZPIECZNY i trzeba takiego zabić chyba że jasno komunikuje chęć poddania się. Lub masz DOKŁADNIE
@Loloman: emocjonalne brednie, możesz sobie z ruskimi dłoń uścisnąć jeśli chcesz się zachowywać jak oni bo siedzi w tobie takie samo zwierzę jak w nich. Istnieje oprócz konwencji coś takiego jak żołnierski honor którego ukraińscy droniarze ewidentnie nie posiadają.
@Aquamen: No ale to nie jest prawda w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

emocjonalne brednie, możesz sobie z ruskimi dłoń uścisnąć jeśli chcesz się zachowywać jak oni bo siedzi w tobie takie samo zwierzę jak w nich. Istnieje oprócz konwencji coś takiego jak żołnierski honor którego ukraińscy droniarze ewidentnie nie posiadają.


@Aquamen: Brawo, teraz to już widać jak bardzo jesteś ruską onucą. Już ci wytłumaczyłem,
@Aquamen: Takie argumenty i to co piszesz może działa na dzieci do 5 lat i tyle :)
W mojej wypowiedzi nie ma emocji, ot zwykły pragmatyzm i postawienie się na ich sytuacji, czego Ty nie potrafisz. Grzejesz ciepły fotel i tyle

Ja potrafię myśleć i podstawić się na ich sytuacji i całkowicie ich usprawiedliwia i całkowicie rozumiem dobijanie ruskich - sam bym tak robił a moje sumienie byłoby w 100% czyste
@Aquamen: To nie zbrodnia - to rozsądek. Nie jesteś szpiegiem, bez przesady. Hipokrytą? Owszem. Człowiekiem co nie potrafi się postawić na innym miejscu? Owszem. Człowiekiem na swój sposób bez empatii - też. Człowiekiem wyrachowanym i podłym który nie potrafi ocenić sytuacji - też.
Jesteś może i złym człowiekiem, ale póki krzywdy innym nie robisz to nic mi do tego. Pisanie nie krzywdzi aż tak bardzo więc pisać takie straszne rzeczy możesz,