Wpis z mikrobloga

Ten marsz Prigożyna to wspólny plan jego i Łukaszenki, nikt tak dobrze na tym nie wyszedł, mimo, że rasija z putlerkiem go powoli połykała, osłabił ją i skompromitował, do tego Prigożyn teraz będzie szkolił wojowników do walki z ludnością Białorusi i formacjami wojskowymi jak pułk Kalinowskiego, teraz pewnie będzie lawirował między zachodem a rosją. #wojna #rosja #ukraina #bialorus
  • 8
  • Odpowiedz
No tak było (w skrócie)


@myszczur: No nie. Tak nie było w żadnym skrócie. W skrócie było szczucie na MOD rosji a personalnie na Shojgu i Gerasimowa. Było podważenie całej wojny od 2014r. mówiąc że to tylko w interesie grabieżców. W końcu było oplucie Putina a następnie zestrzelenie kilku wartościowych samolotów i śmigłowców rosji. Mocno podważyli wiarygodność rosji, MOD rosji, głównodowodzących aż do szczebla prezydenta jak i wartości całej armii rosji
  • Odpowiedz
  • 0
@wot7557: W skrócie był #!$%@? na rosję, ziemniak mu powiedział, nagadaj na tych frajerów a ja jakby co to ci dam azyl a sam wynegocjuję odbudowę grupy najwierniejszymi.
  • Odpowiedz
@myszczur: Na tym etapie są to teorie post factum bez cienia poszlaki, że tak było. Ja mam teorie, że Polska obiecała mu pomoc w ofensywie na Moskwę, ale się nie wywiązała więc się wykręcił. Tyle samo w tym merytoryki co w twojej teorii.
  • Odpowiedz
  • 0
@wot7557: Bardzo śmiało stwierdzasz, że masz TEORIĘ, proszę powiedz mi o badaniach i eksperymentach potwierdzonych obecną wiedzą naukową, że tak jest jak piszesz. Nie zapomnij o obszernej bibliografii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@myszczur: powiedz mi o badaniach i eksperymentach potwierdzonych obecną wiedzą naukową i nie zapomnij o obszernej bibliografii na temat tego, że marsz pieroga na Moskwę to wspólny plan jego z ziemniakiem
  • Odpowiedz