Wpis z mikrobloga

Po czym poznać trolla politycznego? Krótka Lista:

1. Nie mówi na kogo głosuje.
2. Rzuca hasłami z trollowni, np. Konfederussia, katoliban.
3. Jest przekonany o koalicji Konfederacji z PiS.
4. Mówi o nierozerwalnych małżeństwach, które są postulatem wolnościowym, bo są dla chętnych.
5. Nazywa program gospodarczy populizmem, mimo że są wyliczenia ile będzie kosztował. Przypominam, że alternatywą jest program Tuska z wydatkami 100mld+ i nie ma mowy o rekompensatach.
6. Mówi o katolibanie, mimo że Konfederacja chce nawet umożliwić rodzicom brak finansowania religii w szkołach i jedyny ich prokatolicki postulat to zakaz aborcji.
7. Nazywa Bosaka socjalistą
8. Uważa, że Konfederacja jest prorosyjska, mimo że jej politycy jawnie chcą wspierania Ukrainy. Nawet Korwin ostatnio to mówił w sejmie.
9. Wyzywa od incela, albo mówi o wyrośnięciu z poglądów.
10. Insynuowanie, że Konfederacja nie ma programu, a jako jedyni mają wszystko sensownie spięte.

Jeżeli spełnione są co najmniej 3 punkty, jest praktycznie 100% pewności, że adwersarz jest odklejonym trollem i nie kieruje się logiką.

#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
  • 27
@R187: To, że ktoś jest katolikiem wiele nie zmienia w kwestii państwa, pokazuje tylko wartości jakimi się kieruje. Czego możemy się spodziewać po osobach, które to podpisały:

- brak związków partnerskich
- brak aborcji
ale także
- koniec finansowania religii przez wszystkich obywateli, wprowadzenie bonu edukacyjnego

Na tym się kończy się katolicyzm Konfederacji, jeżeli dojdą do władzy to absolutnie nic się nie zmieni pod tym względem, mówienie, że wprowadzą "katoliban" to
@R187: Widać, że jest katolikiem i takie wartości wyznaje. Rozumiem, że ci to przeszkadza, ale nie ma to dużego wpływu na państwo, poza tym co wymieniłem wcześniej. Powtórzę jeszcze raz, jest to problem, przyjmuję twój argument, ale to nie znaczy, że będziemy mieć "katoliban".
Konfederacja jest mniejszym złem, też bym wolał, żeby mieli inne poglądy w niektórych kwestiach.

@Ogau
Dla mnie oczywiste jest, że Polska i Europa muszą wspierać Ukrainę, bo
Na szczęście tak samo wypowiadają się politycy Konfederacji.

Jak można nazwać partię prorosyjską, która chce pomagać Ukrainie militarnie?


@OskarDw: xDDDDD

Szanuję. To już jest czwarta gęstość trollingu