Wpis z mikrobloga

#danielmagical

Jaca tski biedny, pozucony przez Daniela. Daniel mu nie pomaga. On go rozpił, wcześniej był ogarnięty... Blablabla

A rodzina z drawska go skreśliła bo zajebistiscia ich porażał.

Zrozumcie, to są menele, to sa ich wybory. Jaca dobrze wylądował u Maria i mógł tam dobry start mieć ale on to #!$%@? i we dwójkę zrobili ze spoko mieszkania melinę.

I myślę ze jak by wykazali jakieś chęci a nie srali pod siebie do grubas by im rzeczywiście pomógł.

Wejdzicie sobie na jakieś forum dda i zobaczcie co dzieci o swoich rodzicach alkoholikach piszą.
  • 15
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: akurat trochę się nie zgodzę, bo przypadek Jacy to zapewne jedyny w Polsce paradoks, gdzie ofiara znęcania się musiała opuścić mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) on u Mariusza nie miał żadnego startu. Przyjechał tam gość wydymany przez najbliższych i państwo polskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Można się z tym zgodzić co piszesz ale przyjmijmy wersję taką ze przez tyle lat Jacek mieszkał na U2 gdzie też jest zameldowany i jak dobrze wiemy to nie Jacek miał się wynieść z meliny tylko Goha no ale wracając do sedna to kto przez tyle lat generował pieniądze Tucznikowi? Goha z Jackiem tylko Jaca skończył gorzej bo mu kazał się wynieść wiedzą dokładnie ze Jaca sobie nie poradzi
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: ja nie czaje czemu niby tucznik ma odpowiadać i pomagać Jackowi, No był na tych jego streamach, ale czy to znaczy, ze teraz do końca życia ma za nim chodzić i mu pomagać? Dorosły w końcu jest.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: jaca prowadzil grubemu 70% strimow sam jak byl w wiezieniu a grubas po wyjsciu po miesiacu go #!$%@? i nawet nie wykonuje jednego telefonu xD caluje go na pozegnanie xD przez pierwszy miesiac na raszei jeszcze nie bylo takiego syfu i pato i nie bylo zadnego kontaktu. joo jacy wina. wiadomo to skrajny menel ale bronienie tu tucznika to apogeum
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: tak by pomógł, jak z tymi reklamówkami z fantami, które miał na filmie z obietnicą pomocy, a zabrał je ze sobą na Urzędniczą jak już wszystko było nagrane i gotowe do wrzucenia w neta xD
  • Odpowiedz
@KwasneJablko ale tu nie chodzi o to czy oni z tego wyjdą bo wiadomo że są skonczeni. wielki panie dorosly pewnie mlodszy ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o to ze mozna zadzwonic, podbic na szluga, przynies zarcie, tak jak pisalem wyzej przez pierwszy miesiac nie bylo az takiego pato i i tak nie bylo kontaktu ze strony tucznika. on po prostu zostawil goscia ktory krecil
  • Odpowiedz
  • 1
@czillaut: no kręcił kontent #!$%@?ąc gohe i sikając pod siebie i wywracając. Tak serio to ja osobiście dawno temu bym go #!$%@?ł ale to dlatego że ja już nie mam cierpliwości do takich alkusow
  • Odpowiedz