Wpis z mikrobloga

Wczoraj miała miejsce kuriozalna sytuacja. Wg wykopkowej elity zostałem BOTEM do wykopywania/zakopywania znalezisk bo uzywam mikrologa od 2018r a nie od 2009r i nie spedzam tu caly dni i nocy na plusuwaniu zakopwaniu znalezisk xd.

1. Towarzysz @Lucky_Butterfly na ten moment w ciagu miesiaca zdobyl bordo #100 utworzył znalezisko o szumnie brzmiacej nazwie Tego w TVN nie uslyszycie. W momencie gdy wchodziłem w znalezisko miało status dodania "przed chwila" i od razu w tym samym momencie zostało wykopane 6 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie bylo opcji by nawet zobaczyc sekunde materiału. Dodalem komentarz . W jeszcze szybszym tempie został zminusowany plus zaczely sie pojawiac komenatrze Ok, a teraz emigruj do swoich szwabów dodane przez ziolonke ktora na te moment ma perma XD.

2. Towarzysz nr 2 @znajdesposob dodaje komentarz (XD) ze jestem botem do zakopywania niewygodnych informacji (XD x2) komentarz. Wysnuł wnioski ze jestem antypolakiem bo zakopalem jakis gowno plusowane przez boty (XD x3). Ziemkiewicz risercz jaki przeprowadził można łatwo sprawdzić.

3. Towrzysz @znajdesposob tworzy znalezisko XDDD na ten temat jakoby moje konto hibernowalo i sie uaktywniło w 2014. Na ten moment znalezisko ma 270 wykopow z czego 27 dane przez bordo XD.

90% akcji ktore tu robie, nie jest zwiazane z polityka. W dupie mam wojenki ze skrajnej lewicy jak i prawicy. Ewidentnie dzialaly i dzialaja boty do wykopywania i zakopywania znalezisk. Co zrobila moderacja z moimi zgloszeniami odnosniej tej sytuacji ? Tak zgadliscie - gowno czyli odrzucono XD. Natomiast zostaly usuniete moje komentrze za przeklenstwa.

Brawo Michałku.

  • 2
  • Odpowiedz