Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub pytanko, czy żeby podróżować po Polsce z medyczna marihuanen, muszę mieć fakturę imienna z apteki ? Nie wystarczy dokument realizacji recepty z portalu pacjent.gov.pl ? Mam paragon z apteki.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Sefton: a jest gdzieś opisane jakieś faktyczne wymagania co do tego jakie dokumenty muszę mieć przy sobie ? To.co wychodzi na to że.moge tylko trzymać w domu i nie mogę zabrać w podroz służbową?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wszystkoalbonic: z kliniki napisali ze susz ma być dokładnie w tej torebce w której dostałem z apteki... no to lipa bo ja nożyczkami przeciąłem i wszystko do słoika wrzuciłem. No i jeszcze zaświadczenie od lekarza ma być, I recepta i rachunek
  • Odpowiedz
@oink_oink: Zależy też na jakiego policjanta byś trafił lepiej bierz wszystko ja zawsze biorę fakture imienną i proszę o wydrukowanie recepty i zawsze to mam przy sobie jak gdzieś idę oczywiście z oryginalnym opakowaniem .
  • Odpowiedz
@oink_oink: Mirek w każdej aptece jeśli o to poprosisz są zobowiązani aby Ci takie coś wydrukować nigdy nikt z tym nie robił mi problemu w aptekach . A czytałem tam wyżej że wyrzuciłeś oryginalne opakowanie jest też na to sposób jeśli w aptece gdzie kupowałeś pracują w porządku kobiety to poproś czy nie mogłyby ci sprzedać samego pudełka i karteczki z opisem co to za susz i gdzie kiedy był kupiony
  • Odpowiedz
@oink_oink: no troszkę lipa bo jednak opakowanie wszędzie zawsze mówią aby było oryginalne producenta lub apteczne zawsze to jakiś dodatek wiadomo że nikt ci nic nie zrobi za to ale niepotrzebny stres i stracony czas w razie kontroli . Najważniejsze to abyś miał recepte fakture imienną oryginalne pudełko . W dużych miastach policja już coraz bardziej wie o co chodzi problem na pewno wiekszy mają podczas kontroli ludzie w małych wioskach
  • Odpowiedz