Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Mam prośbę a raczej zapytanie.
Czy zrobi ktoś sondę (ja nie potrafię) dotyczącą wyboru utworu który zabrzmi podczas opuszczania trumny do dołeczka? Thenpower od love,barka i co taśm jeszcze zaproponujecie
  • 4
@mecenasek89: na szczęście ceremoniał pogrzebowy nie jest uwarunkowany sondażami. w tym wypadku "repertuar" jakby to nie brzmiało, jest zawsze ten sam. Pogrzeb to nie jutubowe show!!! jeśli ktoś nie ma szacunku do zmarłego to chociaż niech się ten szacunek znajdzie do Jego najbliższych! jeśli i to nie, to do miejsca, i spokoju spoczynku pochowanych na tej docelowej nekropoli.
@pozdrowienia_dla_pana_konopki: chyba nie sądzisz że cokolwiek co tu przeczytasz jest podane na serio że taki elaborat moralny machnąłeś? Jestem tu chyba tylko po to żeby "prześmiać" śmierć Majora a wewnętrznie to duży smutek. Szkoda że nie było nam dane poznać go zanim nitro zrobiło w głowie takie duże spustoszenie. W głębi to był bardzo smutny człowiek. Te wszystkie jego przemyślenia,pragnienie kobiety i dzieci. My mieliśmy bekę,a on mówił szczerze,bo był człowiekiem
@mecenasek89: właśnie chodzi o to że w tych setkach postów zawierają się rzeczywiste poglądy i wywody myślowe grona sympatyków i obserwatorów. żadne "prześmiewanie" tej śmierci czy choćby ludzi przejętych Jego losem nie jest na miejscu. NIe wiem jak postrzegałeś Wojtka i nie jest to w tej chwili istotne. Miałem okazję spotkać i Jego i widzieć codziennie gości z tego samego przytułku, z którego "łowca talentów" pozyskał Wojtka do starosielskiego siedliska. To