Wpis z mikrobloga

@thruster: no a co nam zostało? Przecież nie zagłosujemy na populistyczną partię jak Konfederacja xD Memcen pokazał, że powie wszystko byle by zdobyć głosy xD Partia bez jakiegokolwiek programu. Chyba postanowili być przeciwni we wszystkim za czym jest PiS i tą metodą starać się zbierać kapitał polityczny. Prędzej na Chad-Kosiniaka zagłosuję niż na pro-ruską partię
  • Odpowiedz
@thruster: sorki, ale program Tuska działał. PO też działało od 2007 do 2015. Były autostradki? Były. Zielona wyspa? Zielona wyspa. Podniesienie wieku emerytalnego kobiet? Też było, tylko PiS to #!$%@?ł. Kompromis aborcyjny nie ruszany? Nie ruszany. PO nawet zniosło pobór do wojska jakbyś nie pamiętał.
To była partia, która coś robiła a jednocześnie potrafiła dla dobra kraju robić rzeczy, które niekoniecznie podobały się Polakom (podniesienie VAT, podniesienie wieku emerytalnego kobiet).
PiS
  • Odpowiedz
  • 37
@thruster ktos poswieca czas i robi ci wyklad podajac co bylo dobrego za rzadow platformy, a ty zamiast mu podziekowac to co robisz? Piszesz, ze nie ma racji, bo platforma przegrala wybory? Przeciez to co piszesz jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@markhausen: dowód anegdotyczny: taki był dobrobyt, że moja matka przez 5 lat szukała pracy, wyjeżdżając w międzyczasie za granicę.
No ale ciekawi mnie co zrobiłoby PO z inflacją kiedy kredyciarze to ich target wyborczy, jak bardzo wleźli by im do dupy kosztem roboli (bo przecież nie kosztem firm).
  • Odpowiedz
@thruster: fanatycy tuska? Myślałem że większość społeczności wykopu popiera go z bólem, bo jest niestety jedyną alternatywą dla pisu która ma jakieś szanse na przejęcie władzy.
  • Odpowiedz
@thruster Ekhem. Na wykopie przeważają fani Konfederacji i to w znaczniej mierze. Są pewnie bardziej zaślepieni niż pisiory z Podkarpacia, a do tego mają w sobie najwięcej pogardy dla innych, sami będąc totalnymi ignorantami. Radykalizm zionbrystowski, ale dużo bardziej populistyczny. Pisowcy mają bardziej racjonalne powody by głosować na PiS niż niedojrzali konfiarze na konfe.
  • Odpowiedz
Przecież nie zagłosujemy na populistyczną partię jak Konfederacja


@markhausen: Zagłosujecie na populistyczne PełO.

To była partia, która coś robiła a jednocześnie potrafiła dla dobra kraju robić rzeczy, które niekoniecznie podobały się Polakom (podniesienie VAT


@markhausen: Dobra, z tezami z biuletynu partyjnego dyskutować mi się nie chce.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: a co PiS zrobił jakieś miejsca pracy, że nagle znalazła robotę? Jaki ma to związek? Jak już jedziemy anegdotkami, to za PO wszedłem na rynek pracy. Łatwo nie było, bo trochę pracy szukałem, ale jak już znalazłem to za dobre pieniądze i do dziś pracuję w tej firmie. A czasy były dobre, oprocentowanie lokat było wysokie, kredyty tanie. Szybko udało mi się kupić mieszkanie na kredyt, które spłaciłem w ciągu
  • Odpowiedz