Wpis z mikrobloga

No i na mnie trafiło. Steam Deck pojechał do pepikow na gwarancję. Pewnego dnia zaczął obniżać zegary gpu w dół i pokazywać 100%. Restart, wrzucanie na battery storage Mode, nic nie pomogło. Pantom Pan z 60 fps ledwo 30. Ace Combat 7 ledwo 30 fpsow. Póki co co czekam na rozwinięcie sytuacji.
#steamdeck
  • 8
  • Odpowiedz
@Dupazbita podobno nie robią problemów i idą na rękę klientom. Oby to podejście się nie zmieniło i wymienili ci maszynę na nówkę sztukę.

A od kiedy miałeś konsole i ile godzin miała przepracowana?
  • Odpowiedz
  • 0
@Glacial: Konsola od grudnia 2022. A godzin przepracowanych to nie wiem w sumie. Używałem czysto causalowo, jak leżałem w łóżku przed spaniem raz na jakiś czas no i jak wracałem do miasta rodzinnego i będąc tam też. Też na to liczę że dostanę nową sztukę pozbawioną tej wady. Pewnie w przyszłym tygodniu będzie decyzja co dalej skoro dzisiaj pojechało
  • Odpowiedz
  • 0
@PozdroPocwicz: W niespełna rocznej konsoli wymieniać pastę? Serio? Nie grzebałem dalej żeby potem nie obudzić się z ręką w nocniku i odmową reklamacji. Raczej to padło coś w komunikacji gpu z chłodzeniem. W spoczynku wszystko było okej, a sam problem wystąpił praktycznie z dnia na dzień. Póki co wysłali nowego SD i to jest najważniejsze
  • Odpowiedz