Wpis z mikrobloga

@timer-x: Live'y masz, ostatni i przed ostatnio można znaleźć. Znajdź ten moment i pokaż zanim zaczniesz pisać.
Jak się pije i nie zapija to można się zrzygać, dalej nie jest to wystarczający powód żeby podejrzewać takie rzeczy. W inny poście pisałeś: "dolewał nitra do alko Leszkowi i majorowi, nagrywał dla komputerowca to Sławek też ma to nagranie"
Chłopie, weź się uspokój xD
@MazePLn: Głos rozsądku. Nitro w wódce to debilizm, ale dryblas chwalił się że piją bimber i to nie raz na różnych lajtach. Jeśli leszek naprawdę trafił do szpitala wierząc temu co pisze rudy, co samo w sobie jest trudne, to możliwe że doszło do zatrucia jakimś metanolem czy czymś, bo berbelucha pewnie kupowana od jakiegoś chłopa z tej wsi.
@Teutonic_Reich: mógł się też zatruć spirytem, nie ma w tym nic dziwnego. Mało tego. Nawet norlamną wódką 40% z banderolą też mógł narazić organy wewn. na całkowitą awarię, zwłaszcza (na bank silne owrzodzoną) wątrobę. Po prostu 50lat to nie 20 czy 30, organizm miał za słabe zdolności immunologiczne jak na takie temp, taką intesywność, takie ilości i w taką pogodę. No weź się nawal ot tak w czerwcu i siedź w
@SiennaWest: Prawda, ale tutaj napisałem o scenariuszu w którym okaże się że leszek naprawdę trafił do szpitala np. z powodu jakiegoś zatrucia, bo jeśli to okaże się prawdą, to i to zatrucie Leszka, jak i śmierć majora się na siebie nakładają, bo noc przed śmiercią j00ra pili razem ten sam alkohol.

Po prostu 50lat to nie 20 czy 30

Wiem, ale tutaj na dodatek major mając prawie 50 lat i organizm
@Teutonic_Reich: a ja liczę, że czegokolwiek się z tej sekcji my jako widzowie dowiemy.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Leszek trafił do szpitala i jego akurat odratowali, ale z Majorem tym razem się nie udało - skupili sie na Leszku, a Majora olali.
a ja liczę, że czegokolwiek się z tej sekcji my jako widzowie dowiemy.


@SiennaWest: Pewnie coś się tam dowiemy, ale co będzie wiarygodne, a co nie będzie większym problemem. Tak samo jak cała ta sytuacja ze śmiercią majora, panuje ogromny chaos informacyjny.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Leszek trafił do szpitala i jego akurat odratowali, ale z Majorem tym razem się nie udało - skupili sie na Leszku, a Majora
@SiennaWest: Tutaj w ogóle masz lajt z dnia przed śmiercią majora, chociaż nawet nie sprzed dnia, a z godzin przed jego śmiercią, bo trwał prawie do 1 rano. Zaznaczona jest sygnatura czasowa kiedy leszek idzie do siebie. Wydaje mi się że ten lajt przez to że był na małym kanale leszka jakoś uchodzi 99% ludzi którzy mówią śmierci majora, a może oglądając go od deski do deski można znaleźć jakieś odpowiedzi
@Teutonic_Reich: faktem jest, że Leszek co najmniej jeszcze wczoraj leżał w szpitalu po wzięciu go przez karetkę z silnymi bólami brzucha. W sumie dziwić się temu nie należy, raczej temu, że facet jeszcze żyje. Mam nadzieję, że ta cała sytuacja przyczyni się, że chociaż on się jakoś wyprostuje i odetnie od tego czuba.