Wpis z mikrobloga

@Vvokun: Każdy kto się realnie i fizycznie pcha do tego uniwersum i jego "aktorów" jest gnidą oraz zasługuję na pogardę i j ebanie. Nikt normalny w to gówno nie wszedłby.
  • Odpowiedz
@WojtekZBombasu: a co uważasz o historii z tym że Dryblas zmuszał majora do picia rozpuszczalnika? Wg mnie nie masz z tą sprawą nic wspólnego bo jesteś tylko jakimś komkutwrowcem który sobie gdzieś mieszka i nie miał związku z wydarzeniami w Sędziszowie
  • Odpowiedz
@gaarahokage: człowieku, to tak samo jakbyś się napił szklanke benzyny, od razu umierasz, nigdy takiego czegoś nie było to kolejna plotka bartusia z krakowa który twierdzi że major się powiesił i podobny zarzut jak do knura że "jadł asfalt i pił farbę"
  • Odpowiedz
@dyzmund: jprd jakie #!$%@?, od początku łgali. Kąkuterowiec zapierał się, że pomylił godziny, że nie 6 rano a 18, że dopiero po 18 dowiedzieli się, że Major nie żyje. A okazuje się, że na początku ciągle gadał o tej 6 rano w każdym kontekście. Te psychole trzymały jego ciało co najmniej pół dnia... Dryblas co kiedyś lubił ubierać damskie ciuszki mógł w sumie wywinąć każdy numer. Już na lajtach udowadniał, że
  • Odpowiedz
@WojtekZBombasu: 3mi3c1u 13b4ny, jakim prawem nadal zarządzasz kanałem Wojtka kanał powinien zostać usunięty, a nie taki 5k0rw7s7n, jak ty będzie na nim zarabiał nawet po śmierci nieudaczniku. Mam nadzieję, że odpowiecie za to, bo to wasze pi3rd0l3nie, że Wojtek to była osoba bardzo ciężko uzależniona, której nie dało się opanować, a tym samym nakłanialiście go do picia i nie poczyniliście żadnych starań, aby go ogarnąć, ale zrobilibyście z matki k0rw3 żeby
  • Odpowiedz