Wpis z mikrobloga

Czemu wykopki kłamią że Mentzen powiedział cokolwiek o obowiązkowej służbie wojskowej. Dobrze że obejrzałem bo bym nawet wam uwierzył XD
Powiedział że przydało by się szkolenie dla każdego mężczyzny w młodym wieku by potem w przypadku wojny nie było nagle sraczki że ktoś nie wie jak przeładować karabin.
Takie szkolenia powinny być nawet teraz, zaprosić każdego na strzelnicę i pokazać mu jak załadować broń, jak z niej celować itd.
Nawet przez chwilę nie wspomniał o obowiązkowym wojsku.
#mentzen #konfederacja #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@MrBeast: Też na początku tak odbierałem tę odpowiedź, natomiast na koniec dodał, że polska obronność skupia się wokół rezerwistów, a tych brakuje. Tym samym nawiązał wprost do obowiązkowej służby wojskowej po której stajesz się rezerwistą, a nie szkoleń wojskowych po których potrafisz obsługiwać broń.
  • Odpowiedz
@MrBeast: ale ty nie obracaj tego w kolejną skrajność, że Mentzen chce żeby młody człowiek przyszedł na strzelnicę. On zawsze mówił że po maturze, wszyscy młodzi ludzie powinni brać udział w szkoleniach przez całe wakacje (między czerwcem a październikiem). Wiec to nie tak, że weekend na strzelnicy.
  • Odpowiedz
@MrBeast: podkopki bardziej manipulują niż memcen sie wykręcał xd jakiś pajac pisał ze 90% zadłużenia jest ok, a inne pajace go plusują, to nie wiem z kim tu dyskutować
  • Odpowiedz
bardziej manipulują


@poleglem: wykopki manipulują? xD obowiązkowe szkolenie wojskowe po którym zostajesz rezerwistą to co to jest jak nie pobór.
  • Odpowiedz
@Jakovv: ja o czym innym pisałem
a z tym szkoleniem, to mówił że potrzeba rezerwistów w razie wojny i sie z tym zgadzam, ale z tym że każdy chłopak po maturze rezerwistą zostaje, to już niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz