Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kononowicz za rządów Centaura posunął się 20 lat do przodu. Obejrzyj sobie filmy z 2019, to był prawdziwy Potężny Warmianin.
  • Odpowiedz
@NathirMajster: to akurat nie prawda, nikt majora nigdy nie pilnował, to była kwestia czasu kiedy wrzody by mu wyebao, stało się to akurat jak był leasingowany, ale równie dobrze mógł umrzeć w lesie, przypomnę filmik którzy wrzucił sam Suawula w którym to major jest zachęcany do zostania w lesie przy chyba -11C
  • Odpowiedz
@Artok: śledzę to uniwersum od samego początku bo na Kononowicza natknąłem się oglądając Gothic historia prawdziwa. Przez NFZ skończyłem z uniwersum ale nie umiejszajac dbał o nich znacznie lepiej niż oni sami i inni co wypozyczali
  • Odpowiedz
@NathirMajster: pacynka wielokrotnie była desantowana na różne meliny, na niektórych miała się lepiej niż na szkolne j, np. u moniki z krakowan, na innych gorzej, to że akurat padło na tego dryblasa, to myślę że przypadek i to że ten chłop jest turbo głupi. Działania dławka walnie się przyczyniły do pogłębienia nałogów kajora, ćpał bo chciał uciec od rzeczywistości kreowanej przez błazna z bielska, nasyłane #!$%@?, wyciągające kase i mamiące go
  • Odpowiedz
@NathirMajster: Przecież oblech nadzorował dokładnie kto może a kto nie może w uniwersum wchodzić, a nieproszonych gości zgłaszał jak tylko pojawili się na kamerach. Jak struś był lesingowany w niemczech, to dryblas został na chwilę zainstalowany w belwederze. Kilka miesięcy później major znowu się wyprowadza, tym razem do wcześniej wspomnianego dryblasa. Przypadek? Bez zgody rudego nie byłoby żadnego transferu, więc jego "opieka" niczego nie gwarantuje.
  • Odpowiedz
Ale to ekipa sama nadzorowała jego wypożyczenie dryblasowi, jedyne dlaczego Suchy dalej by żył będąc w Belwederze to dlatego że Knur od razu by zadzwonił na pogotowie
  • Odpowiedz
@NathirMajster: Niby tak ale nie do końca. To za ich rządów Konon ze śmiesznego upośledzonego grubasa stał się pazernym i okropnym knurem. Trzymają go przy życiu bo jest maszynką do pieniędzy. Teraz bez Wojtka jeszcze mniej osób będzie ich oglądało (ja np. ostatnio zacząłem oglądać z nudów i z nadzieją że Wojtek wróci). Ale tam nic nie było ciekawego, teraz tym bardziej. Niedługo ten kanał się skończy i zostawią Knura, a
  • Odpowiedz
@NathirMajster: Fakt, że u nich jeszcze długo by pożył, że mimo iż doją Konona to i tak bez nich pewnie miałby mniej pieniędzy ale gdyby nie weszli na szkolną to pewnie dalej para prezydencka żyłaby skromniej ale lepiej mimo kłótni.
  • Odpowiedz