Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja
dobrze że Pan Putin jednak denazyfikuje ukraine z banderowców i przy tym zabija swoich żołnierzy, Pamiętajcie Rosjanin i Ukrainiec, to jest to samo i zawsze tak było #takaprawda

- Na Ukrainie tworzony jest teraz oddział specjalny nieśmiertelnych dowódców: to (naczelny dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy generał-red.) Wałerij Załużny, ja, Stepan Bandera, Symon Petlura (przywódca Ukraińskiej Republiki Ludowej - red), Iwan Mazepa (hetman kozacki, który walczył przeciwko Rosji w wojnie północnej w XVIII wieku - red.)" – powiedział Budanow w wywiadzie dla portalu Kyiv Post.
vismaiorr - #ukraina #rosja
dobrze że Pan Putin jednak denazyfikuje ukraine z bandero...

źródło: ODUxNzY4YCU0GjhJdk9tMHdCbBMwFmNmIFp0WHYMf3QtVygTNVE9ISUXYB0rQT8lIghgCjUbLjQ8VzhLdlAmNyUULwN2USImMBxhGWsDeSAwGXtXOFJ3fHhMeUI7GS4mZ0hjTGEHK3VjQX0YbAx4Zig

Pobierz
  • 9
Chyba, że zgodzisz się ,że Polak i Rosjanin to to samo.

@szurszur: Tak, powtarza większość domorosłych ukraińskich propagandzistów na swoich forach lub w komentach na YT. Ja zawsze im odpowiadam, że to mocne słowa jak na małych r0sjan lub mniejszych braci rosjan.
Tak, powtarza większość domorosłych ukraińskich propagandzistów na swoich forach lub w komentach na YT.


@Little_Makak: To bardziej powszechna opinia. Tu masz przykłąd pierwszego prezydenta Czechosłowacji Masaryka.

W młodości żywo interesował się kulturą polską i nauczył się języka polskiego. W dyskusjach z rodakami pozytywnie nastawionymi do Rosjan, brał stronę polską[11]. Postrzegał Polskę i Polaków jako ofiary imperializmu rosyjskiego. Z czasem jego stosunek do Polski się zmienił. Doszedł do wniosku, że Polacy, z
@szurszur: Kokoty, mały i małostkowy naród, też jest zabawny, przyziemni oszuści. Kiedy ich pytam dlaczego zaatakowali Polskę w 1920, w momencie kiedy ta broniła czechy przed bolszewizmem zawsze odpowiadają,

Tak, ukradłem ale tylko głupi by nie skorzystał, trzeba było pilnować xd

Zresztą, mam kontakt z kokotami już od 14 lat i jedyne co mogę powiedzieć to że nie da się lubić czechów kiedy się ich pozna.
@szurszur: To znaczy głupi nie jestem w przeciwieństwie do cz3chów i ukr@ińców, ukraińskie porównania to resentyment a czeskie to po prostu niewiedza i ignorancja. Cz3si w tych swoich górach naprawdę są mentalnie odizolowani od tych przestrzeni gdzie jest ukraina i rosja.