Wpis z mikrobloga

@meemphis11: Dobra, ale czy kanał antyfakty nie ma racji? Nie wypuścili sloganowego materiału narzucającego ich retorykę? wypuścili. Więc nie wiem dlaczego jesteście tak zbulwersowani, gdy ktoś pisze prawdę..
@Petsyk: No tak, są głęboko analizowane, aby przedstawić materiał w jak najbardziej manipulacyjny sposób. Goście mówią o złych czeczanach trenujących influencerów w WCA, podczas gdy ich główny trener uciekł z Czeczenii do Polski, właśnie przed oprawcami, a jego brat walczy po stronie Ukrainy. Robią z Bielskiego rusofila, podczas gdy on wiele razy wyrażał poparcie dla Ukrainy, sprawy o naruszenie dóbr osobistych wytoczonej przez Bielskiego na pewno nie wygrają. Piszą o tym,
@Petsyk: Gościu, odpowiedziałem Ci na wszystkie twoje "odbicia argumentów" podając nawet źródła, a ty nic nie odpowiedziałeś, oprócz tego, że "może materiał nie jest perfekcyjny", więc dobrze wiesz, że mam rację, a teraz kłamiesz, że je odbiłeś. Masz słabą pamięć, albo jesteś strasznie pustym człowiekiem, obstawiam to drugie.
@Djuk94: To ty chyba nie widziałeś mojej odpowiedzi jak ci od myślników wszystko odbiłem. Jesteś #!$%@? szkodnikiem wspierającym złą stronę, normalnie o mało się nie zesrasz, żeby #!$%@?ć się o każdy najmniejszy mankament materiału, który otwiera ludziom oczy. Tak jak mówię, daj se #!$%@? siana, bo nic nie wskórasz.
@Petsyk: No, a co to jest, jak nie odpowiedź na te twoje myśliniki? https://wykop.pl/wpis/71755567/widze-ze-nie-wiem-ale-zmanipuluje-dodalo-kolejny-w#253722213
Ale o co ci chodzi, we wspieraniu złej strony? Czy wspieranie ludzi, którzy zostali jawnie pomówieni, jak Bielski czy Czeczeni z WCA to jest wspieranie złej strony? Wątpię.
Ja twierdzę również, że pierwsze kilkanaście minut materiału z przedstawieniem historii było trafne i na tym mogliby zakończyć, bo potem mówią strasznie tendencyjne głupoty. Ja się łudzę, że ludzie
@Djuk94: Już ci pisałem zarówno o Bielskim, jak i WCA, których współpraca z Bekrutem nigdy nie pownna mieć miejsca. Już napisałem ci, że materiał jest jednostronny i bardzo dobrze, bo jest przekonujący i nastawia negatywnie do złych ludzi. Weź sobie tę krucjatę w imieniu obiektywizmu, tocz wobec materiałów, które nie są tak pożyteczne jak ten. A jeszcze a apropos freaków - to zawodnicy wielokrotnie przeginają i sami powodują, że wokół federacji
@mirasKo-Kalwario: Chcę powiedzieć, że znał się już z nimi od wielu lat i szukał partnerów do inwestycji prawdopodobnie od 2018 roku, dlatego nie powinien dziwić ich wybór. Pewnie już wcześniej ich przekonywał, ale dopiero po tym jak ACA się zawinęło z rynku polskiego to był w stanie przekonać ich do inwestycji. Wybór partnerów inwestycyjnych może dużo pozostawiać do życzenia, ale być może nie znał innych ludzi, którzy byli by w stanie
@Djuk94: Tak tak biedny Bielski chlip chlip na pewno nic nie wiedział xd W 2018 roku od 4 lat trwała wojna w Ukrainie, choć jestem pewien, że zaprzeczysz, czym narazisz się na śmieszność, zresztą Kadyrow jest #!$%@? od dawien dawna, a Berkut to jego klub. A to, że ty nie oglądasz dla dymów, to nie znaczy, że ich nie ma i nieraz przekraczają one granice, co należy piętnować. Zrozum - to
@Petsyk: I co z tego, że trwała wojna nieregularna? Turystyka po 2014 roku były prężna w Rosji i wielu polskich jak i z innych krajów turystów odwiedzało Rosję, zwłaszcza Moskwę. Przedstawiałem już statystyki, 24 miliony zagranicznych turystów w 2017 roku. W ogóle nie rozumiem, dlaczego wszyscy piszą tak, jakby to co się dzieje od 2022 działo się od 2014, nie, nie było tak samo, teraz nikt normalny już tam nie jeździ,
@Djuk94: To, że ty nie masz nic do dymów, to nie znaczy, że inni nie mają prawa mieć i robić z tym, co chcą. I podkreślam - mówię to jako koneser dymów.
@Petsyk: Ci, którzy mają coś do tego, to nie oglądają tego/ nie interesują się tym. Ty mówisz o ludziach, którzy zazdroszczą lub mają za złe, że takie osoby robią karierę i zarabiają duże pieniądze. Ale no niestety, taka jest rzeczywistość, zawsze ktoś, kto teoretycznie nie zasługuje na pieniądze, je zarobi. Ja też nie chciałbym, aby czarni raperzy, którzy śpiewają o zabijaniu byli milionerami i potem jak idą do więzienia za zabójstwo