Wpis z mikrobloga

@Tytyka: z korpo i opiniami jest ten problem ze każdy wypowiada się zazwyczaj o innym dziale/szefie/projekcie. Najważniejsze zebys się dowiedział ze ogólniki ci pasują.
  • Odpowiedz
@Tytyka Czyli pewnie Francuska?
Znajomi pracują tam w kilku różnych działach.
Standardowo narzekają że czasem góra coś głupiego #!$%@?, zabierze komuś ludzi z teamu albo dołożą obowiązków no ale to raczej standard:)
Ja jestem od całkiem innej strony w RA ale klasycznie #!$%@? się patrząc na głupotę ludzi w mailach, pijesz kawe, czasem jest terror, czasem mega luz.
Ciężko narzekać do tego stopnia żeby powiedzieć że nie mogę polecić tej firmy.
Popracujesz
  • Odpowiedz
@Hugenot111: pamiętam kiedyś RA był nazywana wcześniejszą emeryturą dla IT, można było serce po zawale doleczyć, odstresować głowę i nie przynosić agresji do domu :)
A jak tam z pracą zdalną? są w stanie czy raczej niechętni?
  • Odpowiedz
@unified_observer Wszystko zależy też od podejścia do pracy wg mnie, ale osobiście nie mogę za dużo powiedzieć o IT:)
wiem że jakiś dzień w tygodniu mogą iść na zdalne ale to chyba wraca do etapu sprzed pandemii gdzie bardzo niechętnie dawali HO.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hugenot111 dokładnie na Francuskiej , przeszedłem cały proces i mnie wzięli. Dali nawet większą wypłatę niż zaproponowałem no i się zgodziłem. Jestem pozytywnie nastawiony. Od września zaczynam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz