Wpis z mikrobloga

Dzisiaj opowiedziałem tą historię mojej żonie, która jest Filipinką, była w szoku ale stwierdziła, że to wina Polki bo po co z nimi piła i się zadawała. Mówi, że dziewczyny z jej kraju trzymają się z daleka od muslimów z Pakistanu, Indii itp. bo to są brudasy, nigdy nie zobaczysz Filipinki z takim typem. Ktoś wie dlaczego p0lki mają takie ciągoty do brązowych???
#anastazjazgrecji
  • 30
  • Odpowiedz
  • 138
@Don_Kamizi: Coraz częściej słyszę o Filipinkach, one Matrixa oszukały, że są normalne czy jak?
A ciągoty do brązowych mają, przez kompleks polskiego obywatelstwa. Dały sobie wmówić propagandzie, że polacy są gorsi i się za taką uważa. Dlatego właśnie, w momencie kiedy typ jest śniady, średni z ryja, niski i mniej ogarnięty od polskiego chłopaka, to czują się zobowiązane, żeby do niego lgnąć, bo przyjechał z "wielkiego świata" xD. Dla nich nie
  • Odpowiedz
@Don_Kamizi: Filipinki i te inne Indonezyjki po prostu znaja angielski, potrafia gromadzic informacje i wiedza, kto na zachodzie jest kim. A taka Polka z #!$%@? co ledwo po polsku sie wyslawia, w dupie byla i gowno widziala, a zrodlo informacji dla niej to wysokieobcasy i grupki na fejsie?
  • Odpowiedz
  • 6
@hansschrodinger: To prawda, jest mniej więcej pół na pół z minimalną przewagą kobiet. Tylko jest zasadniczy problem dla mireczków bo wiele kobiet, tak jak np. moja żona, jest po szkole katolickiej gdzie nauczono ich zasad a ta religia jest na tym portalu hejtowana.
  • Odpowiedz
A ciągoty do brązowych mają, przez kompleks polskiego obywatelstwa. Dały sobie wmówić propagandzie, że polacy są gorsi i się za taką uważa. Dlatego właśnie, w momencie kiedy typ jest śniady, średni z ryja, niski i mniej ogarnięty od polskiego chłopaka, to czują się zobowiązane, żeby do niego lgnąć, bo przyjechał z "wielkiego świata" xD


@Ejmen: Jak "śniady" zamienisz na "biały", a "polski" na "filipiński" to wyjdzie, że Filipinki zachowują się identycznie.
  • Odpowiedz