Wpis z mikrobloga

czyli z powodu niechęci do ukraincow jesteś gotów wspierać największego wroga Polski w całej naszej historii ? Gratuluję podejścia.


@WiesniakzPowolania: Fajne fikołki robicie. Każda negatywna opinia na temat Ukrainy= wspieranie Putina xD. Ja jestem za wspieraniem Ukrainy bo im więcej ruskich zginie tym dla nas lepiej.Ale pisanie o bratnim narodzi i tego typu sprawy jedyne co to mogą wywoływać śmiech xD. A to że pomagamy Ukrainie wygrać wojnę (a bardziej osłabić
  • Odpowiedz
@Koniasz: No tobie onuco to ostatniemu zależy na dobrostanie Polski xd To że teraz udajesz Polskiego Polaka z Polski i Prawdziwego Patriotę żeby szczuć na Ukraińców nie znaczy że nie wiem skąd ty jesteś xd Ja na tym tagu siedzę od samego początku i cię dobrze znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No tobie onuco to ostatniemu zależy na dobrostanie Polski xd To że teraz udajesz Polskiego Polaka z Polski i Prawdziwego Patriotę żeby szczuć na Ukraińców nie znaczy że nie wiem skąd ty jesteś xd Ja na tym tagu siedzę od samego początku i cię dobrze znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WiesniakzPowolania: xD. Ja pierwszy komentarz napisałem pod tagiem Ukraina 9 lat temu xD
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o to od kiedy wrzucasz tylko co xd Po serii onucowych banów nagle zrobiłeś się propolski xd Zmiana taktyki sprytna ale zadziała tylko na nowych. Reszta wie coś ty za jeden


@WiesniakzPowolania: Fajny manipulant z ciebie xD. Seria banów to konkretnie dwa bany. Jeden na 3 dni a drugi na dwa tygodnie. Jeden za trollowanie a drugi za to że wrzuciłem ukraińskie grzanki i się to nie spodobał
  • Odpowiedz