Wpis z mikrobloga

Mam monitor 34 ultrawide, 144hz, chciałbym kupić do tego przełącznik kvm żeby móc się przełączać między pc a laptopem firmowym, czy jest jakiekolwiek rozwiązanie dostępne w Polsce, które pozwoli mi używać monitora przynajmniej na 100hz? ktoś korzysta może?
#komputery #kvm #pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
@brola71: ani trochę nie odpowiem na pytanie ale nie lepiej podłączyć pod 2 porty monitora, żeby nie było żadnych dodatkowych sprzętów? Lub czy nie lepiej wykorzystać ultrawide żeby mieć odpalone na jednej połowie PC a drugiej laptop, doinstalować softa typu synergy żeby oba kompy działały pod tą samą klawiaturą i myszką i przełączały się wyjeżdżając z krawędzi jednego monitora na drugi?
  • Odpowiedz
  • 0
monitor to Xiaomi, wyświetlanie dwóch źródeł nie działa w ogóle, nie skaluje się, to jest feature który tylko na papierze można obsłużyć, menu jest tak skopane, żeby przełączyć między laptopem a monitorem, to trzeba klikać 10 sekund co mnie ultra irytuje, jeszcze nie ma jednego joysticka tylko cztery przyciski z tyłu monitora, żałuję że nie kupiłem Gigabyte albo della i nie było by problemu
  • Odpowiedz