Wpis z mikrobloga

Witam. Zdałem Prawo Jazdy jakoś 8 lat temu, ale w tym czasie nie zdarzyło mi się jeździć autem. W tym roku postanowiłem to zmienić i wsiadłem za kierownicę, ale chciałbym bardziej doszkolić się z techniki jazdy w mieście aby wyeliminować moje możliwe błędy. Z tego co wiem z zasady nie wolno kupić godzin jazdy w OSK, bo to Ośrodek Szkolenia Kierowców, a nie doszkalania. Zna ktoś jednak szkołę jazdy w Tarnowie, w której można dokupić kilka godzin jazdy? #tarnow #prawojazdy #samochody #osk
  • 8
  • Odpowiedz
@Rododendron123: hmm od kiedy nie wolno kupować? Ja jeździłęm kilka lat, potem kilka nie jeździłem i potem jak wracałem do jazdy to sobie właśnie kilka h w kramexie wykupiłem żeby przypomnieć sobie co i jak.. L na dachu nie było, ale normalnie ich samochodem jeździłem (to juz było dawno, może się coś zmieniło?). Nazwa OSK sugerowałaby właśnie, że to Ośrodek Szkolenia Kierowców, a nie kandydatów na kierowców, wiec wszystko by
  • Odpowiedz
@Rododendron123: ja miałam bardzo podobną sytuację z tym i szukałam gdzie mają najtańsze godziny i trafiłam na Ośrodek Szkolenia Kierowców Małeks i tam kupiłam kilka h i jestem bardzo zadowolona bo jeździłam i z L i bez pod okiem instruktora (chyba nawet właściciela) i od tamtej pory jeżdżę autem.
  • Odpowiedz