Wpis z mikrobloga

Wzywam @Watchdog_Polska do publicznego odcięcia się od społeczności wykop.pl. Uważam ze obecność tej pozarządowej organizacji na portalu pełnym homofobów, faszystów, skrajnych prawicowców oraz wyborców konfederacji jest nieodpowiednia.
Zwracam uwagę na niedopuszczalność oraz nieodpowiedniość obecności @Watchdog_Polska na portalu #wykop
Przypominam, że Sławomir Mentzen, którego popiera duża cześć użytkowników portalu wykop.pl, 25 marca 2019 roku powiedział: „Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej”.
Na tym samym portalu konta posiadają osoby ze środowiska konfederacji tacy jak @Korwin-Mikke
#watchdogpolska #szymonmarciniak #nigdywiecej #konfederacja
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@geebon: odnieśli się do tego, a skończony na wykopie jesteś Ty, a nie watchdog, ja czekam na kolejne wrzutki tej wspaniałej organizacji.
  • Odpowiedz
@Kalan: co to ma być, cancel culture przeniknęło wykop? Ludzie, jedna medialna afera i wykreślenie organizacji, która od wielu, wielu lat walczy o informacje, których skorumpowani politycy nie chcą udostępniać. Wyrzućmy ich pracę do kosza, bo POLSKI SĘDZIA. Krytyka zachowania - spoko, ale przestancie tak cancelować, bo temu najchętniej przyklasnąłby dodupyzaur Jarosław.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemayu: @kawior2007 @strzelec-wiborowy @Janusz_Rekina co wy z tym sraniem, ja do wpisu wkleiłem skopiowane tłumaczenia watchdog_polska, tylko zamieniłem nazwisko sędziego na watchdog, a konferencje zorganizowaną przez mentzena na serwis wykop. (Dosłownie skopiowałem fragmenty ich komentarzy zostawiajac te same czasowniki)
Skoro przebywanie wśród osób które popierają poglądy konfederacji jest wg watchdoga promowaniem tych poglądów, to co oni robią na tym serwisie? Chciałem zwrócić uwagę na ich hipokryzję i
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland Bo tylko idioci z tagu #neuropa mogą dalej popierać tego typu stowarzyszenia, które w walce o pseudo wolność chcą zniszczyć komuś życie i marzenia, bo w wolnym czasie poszedł na konferencję biznesową. Ha tfu na was hipokryci!
  • Odpowiedz