Wpis z mikrobloga

Jako że od czasów wykopu 2.0 czarna przestała działać to wyświetlają mi się wszelkie patostreamowe wpisy, no a że to jest już martwy portal praktycznie to nawet nie chce mi się od nowa na czarną wrzucać.

No i jak już mi się wyświetlają te wpisy to muszę zapytać, bo ja w #!$%@? nie rozumiem o co w tym całym uniwersum chodzi. Czy to jest po prostu stream jak siedzi dwóch meneli w stanie agonalnym i nic się nie dzieje? To jest czysto techniczne pytanie. Jest jakieś backstory tego? Samego daniela magicala kojarzę z tego, że tam na youtube kiedyś patologię odstawiał ale to tyle wiem, a widzę że ewoluowało to w dziwną stronę.

#danielmagical
  • 10
@Keiosss: @Keiosss: zaczales swoja wypowiedz z niepotrzebna wyzszoscia ale odpowiem ci, sprawa jest dosc prosta:
1) takiego stanu 2 ludzi (aktualnie robali) w polskim internecie jeszcze nie bylo na zywo
2) co prowadzi do wielu smiesznych nazwijmy to 'wpadek' ( ͡° ͜ʖ ͡° )
3) ludzie czuja wiez emocjonalna z bohaterami gdyz sa oni mocno znani z uniwersum magicala
4) caly czas toczy sie jakies tam tło
@Keiosss: Tak naprawdę to dobrze sytuowani, majętni panowie w średnim wieku którym znudziło się normalne życie i zapragnęli totalnego upodlenia. Chcieli zobaczyć czym jest życie menela, w ciągu alkoholowym, uzależnieni od dostaw alkoholu i tabaki od widzów, poddawani codziennym zmaganiom, niewyspaniem, walką z francuzami i służbami które chcą ich zniszczyć (czyt. policja). Na własnych organizmach sprawdzają granice swojej wytrzymałości pijąc drinki ze spirytusu i wody, wódki i passaty, jedząc zupę lodową