Wpis z mikrobloga

Gram w tą gre trzeci tydzień i już mi się nie chce w to grać pomimo takiego kozackiego składu, to moja pierwsza next gen fifa i stwierdzam że hypermotion to jest takie #!$%@? gówno, im więcej EA dodaje "realizmu" do tej gry tym to gówno jest mniej responsywne. Ludzie grają już w to chyba tylko po to żeby otwierać paczki, gambling to jedyne co trzyma ludzi przy tej grze bo sam gameplay jest tak do porzygu nudny. O wiele lepiej się bawiłem w fifie 22 na old genie. A wy co sądzicie o tej grze, czy ja mam jakieś urojenia po prostu i to najlepsza fifa od dekady?

#fut #fifa23
6aesthetic9 - Gram w tą gre trzeci tydzień i już mi się nie chce w to grać pomimo tak...

źródło: fut

Pobierz
  • 3
@6aesthetic9: Mam to samo co roku, najlepiej mi się gra na samym początku gry kiedy jest premiera i gra się normalnymi kartami bez statystyk 95+, jakoś tak do lutego gra mi się w miarę przyjemnie, później wychodzą totsy i inne karty ze statystykami grubo ponad 90 i robi się totalna padaka. Wszyscy wtedy mają składy 94+ i z meczu robi się Shaolin soccer z wylewami. Później fun z gry znowu wraca