Wpis z mikrobloga

Masz, aż ci wkleję link bo wiem, że wyszukanie w google może być zbyt ciężkim zadaniem dla prawaka


@Keiosss: xD typowe dla lewaka - pytasz go o konkretny, a ten dalej swoje xD Gdzie tam jest oficjalne potwierdzenie przez oficjalnych przedstawicieli lewicy, ktorych liste ci podalem?
@SKGR Jako konfederata nigdy nie rozumiałem czemu ludzie się tak go za to uczepili. Co mu miał prezydent powiedzieć, kupimy siostrze mieszkanie czy jak?
@SKGR jest zasadnicza różnica. Na Komorowskiego ludzie naskoczyli, bo był prezydentem i pokazał arogancję władzy jako osoba (przynajmniej teoretycznie) mająca realny wpływ na jakość życia w Polsce. I to wydawało się oburzające.

W przypadku Mentzena nie ma oburzenia, bo on na to wpływu obecnie nie ma żadnego (co widać po głosowaniach).
@WaveCreator: Czym sobie Lex Fridman zasłużył na miano "hołoty", jeśli raczyłbyś mnie oświecić? Nie widziałem wszystkich dwustu jego wywiadów, raczej oglądam te, w których spotyka się z największymi naukowcami ze świata STEM; nieironicznie i bez ataku ciekawi mnie czym tak podpadł lewicy że aż wymieniłeś go obok Petersona.
Jako konfederata nigdy nie rozumiałem czemu ludzie się tak go za to uczepili. Co mu miał prezydent powiedzieć, kupimy siostrze mieszkanie czy jak?


@Cyslav: znam wielu wyborców konfederacji i prawda jest taka, że w sumie nikt nie powiedział "co ten lewak #!$%@?". Głównie dlatego, że ciągłe podnoszenie kompetencji, zmiana pracy i prawidłowe używanie różnych instrumentów finansowych to właśnie dokładnie odwrotność "lewacta". Tak samo, jak nie przypominam sobie, żeby to zdanie (o
Oni tam na skrajnej prawicy mają tak ze wszystkimi swoimi guru ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Jak ja to zawsze mówię: Dzisiaj mamy piękny świat, każdy może mieć swojego ulubionego multimiliardera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SKGR: Bzdura.

Memcen to mówi do młodego pokolenia, aby szło pracować za minimalną i #!$%@?ło za dwóch, aby szybko nabrać doświadczenia,

Bronek mówi do trochę starszych z 2-3 lata Expa, aby zmienili robotę bo tam już więcej nie zarobią.

Oboje mają rację. Największe frajerstwo to spędzić całe życie u Memcena. To trzeba Bronkowi przyznać XDD