Wpis z mikrobloga

@Narkan: A ile kasy? Do 200 zł nie ma sensu, ta na płycie będzie taka sama praktycznie. A jak więcej kasy to może płytę kup z dobrą kartą na niej. A tak to od 450 zł w górę jest sens szukać.
@cukru: HAHA opie co ty #!$%@?. Popatrz na czipy. Zawiesiłeś się w latach 90? Płyta główna za 300 zł ma teraz kartę muzyczną wartą praktycznie tyle samo. Płacisz za obudowę sekcje zaslilania, wtyki potencjometr, pilota logo i pierdoły a w mobo masz już większość a głównie chodzi przecież o czipy. W płytach masz teraz konkrety wsadzane i są wersje właśnie np. zewnętrzne na identycznych częściach i dopiero później od 400 zł
@cukru: Oh jak ja uwielbiam te skrojone na pewną modłę sponsorowane materiały. Łosiu nie widzisz, że on porównuje konkretnie wybrany sprzęt. W ogóle co ty mi tu pokazujesz HAHA gdzie te twoje dongle za 50zł?
Oh jak ja uwielbiam te skrojone na pewną modłę sponsorowane materiały.


@MOSS-FETT: No tak, jak materiał nie zgadza się z twoim światopoglądem to jest sponsorowany.

Łosiu nie widzisz, że on porównuje konkretnie wybrany sprzęt.


W takim razie powinieneś bez problemu pokazać mi choć jedną płytę główną, w której wyjście słuchawkowe ma niską impedancję wyjściową (poniżej 5 Ohm), prawda?

W ogóle co ty mi tu pokazujesz HAHA gdzie te twoje dongle za
@cukru: HAHAHAHAHAHA ty się leczysz na coś czy jak? Impedancja? Opie przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy i drugi kom w tym poście może i zobacz o co mi chodzi jeszcze raz to ci się może rozjaśni umysł. Gościowi chodzi o jakość dźwięku ale nie ma wolnego slotu. Nawet nie podał jaką ma płytę a ty tu wciskasz gówniane chińskie dongle i dwa osobne filmiki. Gdzie te porównanie dongli do płyt się