Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady, słabo siedzę w temacie, Mam bezprzewodowe słuchawki JBL 500BT, kupione ze 2 lata temu, przeleżały w szufladzie praktycznie cały czas. Podczas słuchania muzyki w internecie, np przez youtube, co jakiś czas mam krótkie, sekundowe "przycięcie" dźwięku. Gdy słucham przez głośniki lub przez słuchawki, ale muzyka pochodzi z dysku, problem nie występuje, jest płynnie. Czy można temu jakoś zaradzić? Czy jest szansa, że słuchawki z wyższej półki nie będą miały takiego problemu? Chciałem kupić jakąś drugą parę, trochę droższą, ale nie chciałbym, żeby się okazało, że z płynnością jest tak samo.
#sluchawki #jbl #sluchawkibezprzewodowe
  • 4
  • Odpowiedz
@Verceti: w słuchawkach bluetooth czasem się to dzieje. Mam to samo na Spotify i YouTube. JBL też. Jeszcze bardziej #!$%@?ą w jest "nadganianie" dźwięku, słyszysz go przyspieszony a żeby nagdonic problemy z połączeniem przez bluetooth. Jaki masz system operacyjny? Sprawdzałeś na tel?
  • Odpowiedz
  • 0
@siegel1984: Na telefonie nie używałem wcześniej tych słuchawek, ale teraz podłączyłem i wydaje się, że jest ok, płynnie. System operacyjny Windows 10 Home. Mój laptop to Dell, kupiony jakoś w 2016, więc swoje lata też ma. Myślałem nawet, żeby kupić zewnętrzny adapter bluetooth 5.0, bo w laptopie jest 4, ale słuchawki też mają wersję 4, a gdzieś wyczytałem, że już lepiej jeśli jest jednolita wersja na obydwu sprzętach.
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: tego się obawiałem, ale miałem nadzieję, że idzie ogarnąć płynność na tym sprzęcie co mam. Intel i5-5200U 2.20ghz, 8gb ramu
  • Odpowiedz