Wpis z mikrobloga

@wigglewiggle69

ustawa była niezgodna z Konstytucją - miała funkcjonować w tej formie bo co? bo lewakom się tak podoba?

posłowie od tego są żeby prowadzić prawidłową legislację

zaznaczam, że wielce oburzeni posłowie lewicy i platformy mogli również wprowadzić poprawki do tej ustawy - ale woleli żreć z ciepłego korytka i udawać że sparwy nie ma - choć od dawna było wiadomo, że to niekonstytucyjny bubel i mówił nawet o tym Rzepliński
@wigglewiggle69 @Kryspin013

mówił nawet o tym profesor Rzepiliński wieloletni sędzia i Prezes Trybunału, że to była formalność i sprawa ta była znana od dawna

od tamtej pory została nagłośniona sprawa jednej kobiety która zmarła podczas porodu i jak już zostało wyjaśnione, była to sprawa gdzie lewactwo wykorzystało tragedię ludzką do robienia polityki, bo procedura medyczna nie miała nic wspólnego z tamtym wyrokiem TK.

był to błąd lekarski który przy ponad 300 tysiscach
@wigglewiggle69

ale ja nie robiłem polityki na śmierci kobiety jak lewactwo, natomiast błąd w sztuce lekarskiej zdarza się tak samo jak w każdym innym zawodzie, mam takie przypadki w najbliższej rodzinie - co zrobisz? można z lekarzy pozywać, niszczyć publicznie nie.

wymagaj trochę od tych posłów platformy i lewicy - biegali oburzeni? dało to coś? nie?

to niech ROBIĄ CO DO NICH NALEŻY i piszą poprawkę do tej ustawy i ją procedują,
@wigglewiggle69

czyli co, miała działać ustawa niezgodnia z Konstytucją? wtedy byłoby dobrze?

Ty wiesz o czym mówisz i na co się piszesz? Bo jestem przekonany, że nie rozumiesz, tylko robisz p0lackiej UGABUGA bo mi się tak podoba

bo wiele razy bylo potwierdzone ze pis nie bardzo tej konstytucji przestrzega


jedyne co mam wspólnego z pisem to że je***ie ich na równi z lewactwem
@wigglewiggle69

nie jest, jeżeli przy stosowaniu danej procedury medycznej gdzie nie ma zagrożenia życia człowiek umiera, znaczy że został popełniony błąd medyczny.

ustawa w obecnej formie nie nakazuje lekarzom w żaden sposób podejmować działań kosztem utraty życia.

polecam się zainteresować a nie słuchać lewackich bredni
@wigglewiggle69

obcecna ustawa zabrania podejmowac dzialania aby ratować zycie.


nie

Bo skoro teraz jest to zrobione prawidłowo, a ludzie umierają to zastanów sie co znaczy ‚prawidłowe’


no pokaż skąd wzięłas że ludzie umierają?

daj dane jak zwiększyła się umieralność po wyroku TK

robisz dosyć poważne zarzuty wobec lekarzy pisząc w takim tonie

kiedy posłowie platformy i lewicy zamierzają zająć się poprawkami do tej ustawy? chyba nie czekacie jako ich wyborcy aż PiS
@albo_wutka_albo_buk: powtórze jeszcze raz - idź powiedz kobiecie która wlasnie walczy o zycie ze nie moze miec aborcji bo konstytucja. Reszte twojego sapania olewam bo jest niezgodne z moralnością zdrowego czlowieka. Niedawno umarła kobieta bo lekarze nie mogli podjąć decyzji o aborcji. I ty śmiesz jeszcze bronić tej ustawy i mowic ze ‚wcale wiecej kobiet nie umiera’. Won za bobrowniki. Pokaż mi statystyki ze wiecej kobiet nie umiera w takim razie