Wpis z mikrobloga

@wigglewiggle69

ustawa była niezgodna z Konstytucją - miała funkcjonować w tej formie bo co? bo lewakom się tak podoba?

posłowie od tego są żeby prowadzić prawidłową legislację

zaznaczam, że wielce oburzeni posłowie lewicy i platformy mogli również wprowadzić poprawki do tej ustawy - ale woleli żreć z ciepłego korytka i udawać że sparwy nie ma - choć od dawna było wiadomo, że to niekonstytucyjny bubel i mówił nawet o tym Rzepliński
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69 @Kryspin013

mówił nawet o tym profesor Rzepiliński wieloletni sędzia i Prezes Trybunału, że to była formalność i sprawa ta była znana od dawna

od tamtej pory została nagłośniona sprawa jednej kobiety która zmarła podczas porodu i jak już zostało wyjaśnione, była to sprawa gdzie lewactwo wykorzystało tragedię ludzką do robienia polityki, bo procedura medyczna nie miała nic wspólnego z tamtym wyrokiem
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: nie mów ze szanujesz zycie skoro nie szanujesz, zycie wazne tylko od poczecia do narodzin, pozniej se niech zdychaja nie? Chyba nie musze pokazywać gdzie jest przejscie graniczne, Bobrowniki w podlaskiem i spadaj na wschód jezeli przyklaskujesz takiemu zamordyzmowi, tam są Twoi bracia, mozecie zabijac do woli
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69

ale ja nie robiłem polityki na śmierci kobiety jak lewactwo, natomiast błąd w sztuce lekarskiej zdarza się tak samo jak w każdym innym zawodzie, mam takie przypadki w najbliższej rodzinie - co zrobisz? można z lekarzy pozywać, niszczyć publicznie nie.

wymagaj trochę od tych posłów platformy i lewicy - biegali oburzeni? dało to coś? nie?
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69

nie jest, jeżeli przy stosowaniu danej procedury medycznej gdzie nie ma zagrożenia życia człowiek umiera, znaczy że został popełniony błąd medyczny.

ustawa w obecnej formie nie nakazuje lekarzom w żaden sposób podejmować działań kosztem utraty życia.

polecam się zainteresować a nie słuchać lewackich bredni
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: powtórze jeszcze raz - idź powiedz kobiecie która wlasnie walczy o zycie ze nie moze miec aborcji bo konstytucja. Reszte twojego sapania olewam bo jest niezgodne z moralnością zdrowego czlowieka. Niedawno umarła kobieta bo lekarze nie mogli podjąć decyzji o aborcji. I ty śmiesz jeszcze bronić tej ustawy i mowic ze ‚wcale wiecej kobiet nie umiera’. Won za bobrowniki. Pokaż mi statystyki ze wiecej kobiet nie umiera w takim
  • Odpowiedz