Wpis z mikrobloga

@Astolus: Od samego rana są pokazy, zaczynają drobnymi samolotami śmigłowymi, szybowcami, kulminacja zaczyna się od południa, nie ma problemów z parkowaniem, mnóstwo parkingów, ludzie pola i łąki niedaleko lotniska przerabiają na parkingi :D
  • Odpowiedz
@prze_galant: z tego co kojarzę to w poprzednich latach były jakieś pola namiotowe, choćby u harcerzy w Rajcu Poduchownym. @Astolus: Na pokazy wpadaj możliwie rano, zobaczyć na spokojnie wystawę statyczną.
  • Odpowiedz
@Nova6: Faktycznie płatne, zaskoczyłeś mnie. Na stronie MZDiK są wszystkie potrzebne informacje. Nie wiem jaka cena będzie tych parkingów, ale widzę że na podstawie paragonu z parkingu będzie można dojechać na lotnisko za free komunikacją miejską. Jeżeli nie chcesz korzystać z oficjalnego parkingu, to zostaw samochód gdzieś pod blokiem ;) Najlepiej gdzieś przy pętli autobusów specjalnych z oznaczeniem P1, P2 itd. Np. na osiedlu Michałów, Prędocinek, Borki, omijaj okolice pętli P3,
  • Odpowiedz
@Nova6: ja jestem z Radomia i mam na lotnisko 10 minut z buta, ale z tego co pamietam to parkowanie zawsze było za darmo na specjalnie wyznaczonych tymczasowych parkingach. Może coś się zmieniło.
  • Odpowiedz