Wpis z mikrobloga

@odyn88: Przecież tucznik traktuje i kocha je jak własne córki!!! XD
Ja bym spał spokojnie XD
On nie jest w stanie stworzyć normalnego związku z jakąś przyzwoitą laską. Jeśli już to z jakąś czerepą z podobnych klimatów.
Za tucznikiem ciągnie się jeszcze Gocha! Z którą nikt przyzwoity się nie dogada. Nie mówiąc już o jakimś wspólnym obiedzie przy jednym stole
  • Odpowiedz
@LenoV12: ekhm! Napisal 43 latek xdd To jest niesamowite, ze gosc ktory twierdzi, ze jest rocznik '80 pisze cos o czyims zyciu, a samemu na wykopie co rusz wrzuca zdjecie magicala i tworzy najrozniejsze historyjki, zeby mu "dokopac" xd wiem wiem, jestes biznesmenem i w przerwach od dogadywania interesow wpadasz tu "dla beki", zeby notoroycznie cisnac grubego xd
  • Odpowiedz
@odyn88: te szmaciury przyjezdzaja do niego zeby sie wypromowac poki u tucznika zasiegi, a ten idiota myśli że robi na złość łysej że sie z dupeczkami pokazuje xD teoretycznie win-win sytuacja, w praktyce tucznik znowu zostanie sam i wszyscy będą chcieli go zniszczyć
  • Odpowiedz
@gsl7: przeciez on od poczatku powtarzal, ze to jest uklad. One wpadaja po zasiegi ale pokazujac sie podbijaja mu widownie. To tylko tutaj beciakowe stulejarstwo mysli, ze kazdy kontakt z dziewczyna musi sie skonczyc zwiazkiem xd
  • Odpowiedz
@odyn88: To kolejna laska, ktora wystapila w GOATS. One wszystkie stamtad szukaja rozglosu, bo widocznie wystapienie w odcinku kompletnie nie podbilo im zasiegow, a pewnie poszerzylo kontakty.
  • Odpowiedz