Wpis z mikrobloga

  • 76
@Returned:
Złodzieje włamują ci się do domu,
Napadają cię,
Zwiewają na widok broni,
Złodziej dostał kulę i nie chciał być dobity więc kłamie że jest w ciąży,
Dziadek uznany za ofiarę i jest niewinny przed sądem,
Drugi złodziej dostał 12 lat,

Anon w internecie ci napisze że trochę przeginka.

Już widzę jakbyś w razie napadu w wieku 80 lat obronił się tajemnymi sztukami walki.
  • Odpowiedz
@Uuroboros: no raczej bym nie dokonal egzekucji na bezbronnej babie, ktora I tak juz byla zraniona. Szczegolnie, gdy powiedzialaby, ze jest w crazy. Czy to prawda czy nie, wtedy nie moglbym tego wiedziec.

To juz bym wolal potrzymac ja na celowniku I wezwac sluzby
  • Odpowiedz
  • 229
@Returned no w chooj niewinna była tylko włamała mu się do domu i typa zaatakowała z partnerem , z pewnością dlatego jej partner dostał 12 lat a dziadzio został uznany niewinnym xd
  • Odpowiedz
@Returned: I przez takie rozmemłane #!$%@? jak twoje potem ludzie w tym kraju za obronę własna siedzą w areszcie bez wyroku latami xd bo zawsze przecież można było sobie pomyśleć ze można było coś zrobić inaczej żeby przestępca mniej ucierpiał. Szkoda ze przestępca nie pomyślał ze przez jego działania ta druga osoba ucierpi
  • Odpowiedz
@Uuroboros: sięgnął po broń i złodzieje uciekali, zagrożony już nie był, o ile można jeszcze zrozumieć pierwszy strzał bo akcja pewnie działa się szybko i mógł działać instynktownie, tak drugi strzał i świadome zabicie kogoś będąc już niezagrożonym powinno być potraktowane jak morderstwo. Niewinni nie byli, powinni zostać schwytani i osądzeni za napad, a nie #!$%@? na miejscu bo się staremu dziadowi tak zachciało. Samosądy nie prowadzą do niczego dobrego. Gdzie
  • Odpowiedz
  • 12
@AntyKuc: dobrze że nie jesteś sędzią. Wiesz co to takiego adrenalina, afekt i widziałeś że ma rękę zawieszona w tremblaku?

Dla mnie każdy próbujący usprawiedliwiać złodziei to potencjalny złodziei.
  • Odpowiedz
@Uuroboros:

Dla mnie każdy próbujący usprawiedliwiać złodziei to potencjalny złodziei.

Zgadzam się, ale ja nie usprawiedliwiam złodziei. Rozumiem pierwszy strzał w plecy, ale dobicie kogoś jak leży już na ziemi? Serio?
  • Odpowiedz
  • 8
@Uuroboros nie przekonasz ich, przecież napadający mógł nie wiedzieć że dziadek ma broń i nie zawaha się jej użyć ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯ Jak rusek który chwilę temu zabijał twoich pobratymców i nagle mu się skończy amunicja następnie się podda to też by mu wybaczyli, nakarmili i na swój koszt opiekowali.

Napastnicy wiedzieli #!$%@? co robią nikt im nie kazał napadać a jak kobieta była w ciąży to tym bardziej była #!$%@? decydując
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Za jakie jeszcze przestępstwa, twoim zdaniem, należy się sprawcy śmierć? Popchnięcie? Znieważenie? No chyba nie powiesz, że atak na drugą osobę jest czymś mniej szkodliwym niż próba kradzieży i że kogoś takiego należy potraktować łaskawiej.
  • Odpowiedz