Wpis z mikrobloga

Mireczki, kończy mi się umowa na #orangelove i już od kilku tygodni dostaje oferty na przedłużenie, tyle że praktycznie na tych samych warunkach(+ jakieś dodatkowe kanały TV z doopy i większy transfer GB do karty sim z której nie korzystam), tyle że #orange chce za to prawie od 15 do 20 pln więcej w porównaniu do obecnej umowy w rozliczeniu na kolejne dwa lata. W przypadku umowy na czas nieokreślony pokazuje mi że będę płacić zaledwie 5 pln więcej za to co już mam... I tak się zastanawiam czy #orange może według własnego widzimisię wypowiedzieć ww. umowę na czas nieokreślony? Btw. ktoś w #orange powinien popracować nad skryptem dla konsultantów, ponieważ pytanie czy chcę "przedłużyć lub zakończyć współpracę" do klienta który nie współpracuje lecz płaci firmie za świadczenie usług jest takie trochę nie na miejscu #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
@Softcore: dziękujemy za zwrócenie uwagi na stosowane zwrotu. Zajmiemy się tym. Co do umowy na czas nieokreślony, może to być skutek całkowitego zamknięcia oferty, z której korzystasz. Zawsze informujemy o tym z odpowiednim wyprzedzeniem i proponujemy nowe warunki.
  • Odpowiedz