Wpis z mikrobloga

@Leszcz_Bagienny: to moze po kolei

"Nie chcemy Żydów,


ciagle straszenie Zydami z Ameryki ktorym PiS odda polskie kamienice, mienie bezspadkowe itp

homoseksualistów,


poglady konfy chyba sa znane w tym temacie

aborcji,


konfa razem z pisem doprowadzila do zaostrzenia przepisow aborcyjnych(gdzie i tak mielismy bardzo ograniczone prawa aborcyjne)

podatków i Unii Europejskiej"


tutaj tez poglady sa znane

hurr durr to przypadek, ze poslowie konfy realizuja 5. memcena ktora byla tylko takim przykladem
Dzieci mają wolność do życia, a nie zabijane na widzimisię matki, która traktuje je jak rzecz. Straszne zacofanie w tej neuropie. Ciemnota.


@Leszcz_Bagienny: ważne by urodziła. #!$%@? z tym, że potem dziecko będzie wychowywane w nienawiści/patologii albo będzie urodzone bez różnych organów, ewentualnie zostało poczęte w wyniku gwałtu, sztuka jest sztuka, BUK TAK NAKAZAŁ. Powiesz mi kolego kto ma to dziecko i matkę utrzymywać w razie ucieczki ojca?

Najlepszy jest ten
@zapomnialemhaslo:

ciagle straszenie Zydami z Ameryki ktorym PiS odda polskie kamienice, mienie bezspadkowe itp

Oficjalne Żydowskie roszczenia wyssane z palca i forsowane od x lat. Oficjalna polityka antypolska plus masz nagrania głow izraela jak mówią, że nie Polacy zapłacą i będą tak gnębieni, aż to zrobią. Brak twojej wiedzy jest porażający.

poglady konfy chyba sa znane w tym temacie

No to je podaj, bo ja ich nie znam i żaden wyborca
@L3stko: Chcesz powiedzieć, że Konfederacja nie jest anty LGBT, UE i przeciw aborcji i podatków? Co do żydów, może się nie zgadza, ale reszta jest całkowicie zbieżna.
No to je podaj

Więc nas oświeć


@Leszcz_Bagienny: jakbys ladnie poprosil to bym dla ciebie poszukal ale chama to mi sie nie chce wyreczac

i żaden wyborca konfederacji też nie


ah tak zapytales sie kazdego z osobna? taka rozmowa z konfiarzami

czlowiek podchodzi w dobrej wierze do dyskusji, a konfiarz zamiast odwdzieczyc sie tym samym to wypisuje takie oczywiste klamstwa

wlasnie dlatego kazdy porzadny czlowiek z elementarna godnoscia wami gardzi
@gandalf_rzulty: kara śmierci w uzasadnionych przypadkach jest jak najbardziej potrzebna. Witamy niewolnika co całe życie będzie płacił na morderców, gwałcicieli. Porównywanie wolności do życia dziecka z seryjnym mordercą, który albo będzie miał zapewnione ciepłe gniazdko do końca życia za twoje pieniądze albo wyjdzie i znowu zamorduje,bo się z tym nie kryje to niezły fikołek. Na kogo głosujesz?
@zapomnialemhaslo: Brak argumentów więc klasyczna ucieczka. Stare znałem. Jeszcze coś tam szczekasz o godności. Nie umiem sobie wyobrazić człowieka z godnością, który głosuje na popis. Za trudne. Nie masz pojęcia jak wiele mamy wszyscy na barkach po 2 wojnie światowej. Tyle ludzi oddało wszystko za to co teraz mamy. Tyle znieśli cierpienia siebie i swoich najbliższych, a potem przychodzi nowe pokolenie dumnych polaków co od x lat wybiera starych morderców i
@L3stko: Najlepsze/najgorsze jest to że on miał rację. Ja jak to usłyszałem to pomyślałem że odpalają protokół do kwadratu i już po wyborach. A oni przekroczyli pierwszy raz próg. I fakt że po tylu latach dalej to media wałkują swiadczy ze to działa
@Leszcz_Bagienny: HALO KOLIGA ZIEMIA, nigdzie nie napisałem, że nie popieram kary śmierci. Wyśmiałem po prostu hipokryzję kuców. Popieram pełną aborcję i popieram eutanazję. Nie popieram kary śmierci, bo uważam, że osoby, które tej karze mogłyby podlegać można wykorzystać do badań na nich leków i innych doświadczeń - jedyne do czego mogą się jeszcze przydać ludzkości.

Porównywanie wolności do życia dziecka z seryjnym mordercą


Płód to nie dziecko, płód to płód. Albo
@gandalf_rzulty: W takim razie nie rozumiem "hipokryzji kuców" do jakiej się odnosisz.

Płód to nie dziecko, płód to płód. Albo akceptujesz fakty naukowe albo akceptujesz bajki religijne.

Faktem naukowym jest, że płód człowieka to człowiek. Nie rozumiem twojego barbarzyńskiego stanowiska w tej sprawie. Chyba nie wierzysz w to, że dziecko staje się człowiekiem w magicznym tygodniu ciąży, a wcześniej to..? xd

Poza tym mam dla Ciebie radę panie prolifer - skoro
Masz jakieś takie dziwne przeświadczenie, że za czyjeś błędy czy brak odpowiedzialności wszyscy ludzie muszą płacić. Wali takim mixem socjalizmu z komunizmem. Wszystkie dzieci nasze są xd.


Zadałem ci proste pytanie i nadal na nie nie odpowiedziałeś. Kto do #!$%@? nędzy ma utrzymywać matkę z dzieckiem, której OJCIEC WYSZEDŁ PO MLEKO I NIE WRÓCIŁ. Laska jest ledwo po porodzie, więc nie może pracować, jedyne co może to opiekować się dzieckiem. Czaisz to
@L3stko: no to dawaj gdzie te wyrwanie z kontekstu bo jestem zbyt glupi - Męcen wprost mowi ze uzywaja badan fokusowych i wyszla im ta cytowana piatka Mentzena. A to byl 2019 - wybory do europarlamentu i mieli caaaaala kampanie oparta o ta ich "piatke": np. w ktorej Braun straszyl ze "oddamy zydom 300mld zl", czytez byly konfiarskie ulotki z PolExitem itp. itd.
cofnalem ci troche zebys sam mogl zobaczyc ten