Wpis z mikrobloga

a jak myślę o drużynach jakich przyjdzie nam się mierzyć w następnym sezonie to aż trzemsem i bojem siem. Arka, Lechia, Polonia, Wisła Płock i do tego Zagłębie Sosnowiec, które podobno ma tam jakieś ambicje do awansu z nowym stadionem. No i oczywiście nasz największy kat - Puszcza Niepołomice. Jedynie nadzieja, że Lechia się rozpadnie i zlecą prędko do IV ligi, co do reszty wymienionych drużyn jestem pewny, że będą mocne, z aspiracjami do awansu. Czekają nas ciężkie wyjazdy.

#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: Mam nadzieję, że Puszcza wygra w niedzielę i nie będzie już naszym nemezis.
A tak nieironicznie, to życzę im awansu. Jestem ciekaw jak by sobie poradzili w eklapie. Czy sprawili by parę sensacji czy zbierali becki. Bo jeśli to drugie, to znaczy że jesteśmy bardziej #!$%@? niż pokazuje to miejsce w tabeli
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: W Gdyni tak długo jak będzie Kołakowski to nie będzie tam dobrze, Lechia tak jak kolega napisał wyżej, w Płocku też może różnie być z racji na to że chociażby całą pomoc muszą budować od nowa (inna sprawa ze jak Kolar zostanie to domu na to ze nam zapakuje bramkę), Polonia fakt ale tez nie wierze, że dwa razy z rzędu powtórzy się historia Ruchu Chorzów i będą się bić
  • Odpowiedz