Wpis z mikrobloga

@Kontest3 bo takie szampony to pic na wodę.
nie przypadkiem mają napisane w instrukcji żeby masować skórę głowy przez cały wieczór xD

dbać o skórę głowy, masować zakola aż będą się błyszczeć i co najwyżej można powstrzymać łysienie w jakimś stopniu.
  • Odpowiedz
@bialy_kret: Dużo opinii, że to ściema i nie działa. Też tak myślałem w pewnym momencie - jak po odstawieniu zobaczyłem ile włosów zostaje po myciu pod prysznicem to szybko poleciałem do apteki po kolejny xD
  • Odpowiedz
@bialy_kret: Produkty DX2 są totalnie przereklamowane. Ja stosowałem ten ich specyfik na siwe włosy. Poza tym, że mega przesusza skórę, to nie daje nic. Już lepszy jest najtańszy szampon Ziaja, który rzeczywiście trochę matuje siwiznę.
  • Odpowiedz
@bialy_kret ogólnie szampony przeciw wypadaniu włosów to jedno wielkie xD jak coś co masz może jedną minutę na głowie ma pomóc przeciw wypadaniu włosów. A patrząc na skład tego szamponu, to prędzej zaszkodzi niż pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º) mi bardzo pomogły wcierki do skóry głowy i suplementacja, ale to już wtedy trzeba być systematycznym, po jakichś 3 miesiącach zauważyłam, że dużo mniej włosów wypada, po ok 6
  • Odpowiedz
Niebawem mija 2 rok stosowania DX2 na wypadanie włosów i zaobserwowałem, że włosy przestały wypadać bo zwyczajnie ich już nie mam.

#lysienie


@bialy_kret: trzeba było kupić szampon na porost włosów a nie na wypadanie włosów AHUEARAHUREAHUREA
  • Odpowiedz